______________________________________________________________________
FOTKY KOPÍRUJTE S IKONKOU BLOGU, TEXTY NEKOPÍRUJTE VŮBEC!!!

Aktuálně: Downloads The Vampire Diaries: 1. série + 2. série

Čtěte povídku na pokračování WereWolfWoman, která volně navazuje na BD!!!
V nové 43. kapitole čtěte, jak si Leah a Embry užijí první společné
chvilky po několika měsících. :)
Přečtěte si také povídky, vyprávěné:
______________________________________________________________

Červen 2007

Emily Deschanel

28. června 2007 v 14:48 - Sběratelé kostí
Temprance Brennan

Doktorka Brennanová je základ celého institutu. Je posedlá pravdou a touhou potrestat ty, kteří zavinili smrt těch, kteří se jí dostanou na stůl. Je velmi chytrá. Nesnáší psychologii a vyrůstala v dětském domově a u pěstounů. Jednou se Camila zeptala Bootha, co by se stalo, kdyby ji vyhodila. Booth jí řekl, že s ní by odešli všichni včetně něj. Mají ji tedy všichni rádi. Je to parťačka Seeleyho Bootha, se kterým jsou si velmi blízcí. Její nejlepší kamarádkou je pravděpodobně Angela, která ji v rámci možností i rozumí. Brennanová je specialistka na kosti, na kterých už není maso. Ráda by dostala pistoli, ale protože má záznam v rejstříku, není to možné. Pouze občas, když jdou do terénu, jí Booth pistoli půjčí. Kůstka, jak jí Booth říká, se seznámila s agentem Sulivenem, Sulim. Dala se s ním dohromady, ale o pár dílů později odjel na rok do Karibiku na své lodi. Sice chtěl, aby s ním jela, ale ona neodjela. Podle vysvětlení Boothova psychologa to nebylo kvůli svým závazkům k Seeleymu, ale kvůli tomu, že není schopná vést "flákací" život, který by jí na Suliho jachtě jistě čekal. Zůstala tedy v Jeffersonově institutu, kde si dál identifikuje mrtvoly a pomáhá Boothovi dopadnout vrahy. V několika posledních dílech se vyskytuje i její dříve nenáviděný bratr, a později také otec, který je po plastické operaci a po změně jména.

Eric Millegan

25. června 2007 v 17:50 - Sběratelé kostí
Zack Addy

Je to velmi chytrý, mimořádně inteligentní člověk s vysokým IQ. Jeho oborem v laboratoři doktorky Brennanové je specializace na určování příčin smrti a na identifikaci obětí. Do Brennanové je asi zamilovaný, není před ní totiž schopný vyjádřit svůj názor. Navzdory svému nadání zprvu nedokončil žádný započatý doktorát. Teprve ve druhé sérii si jeden dodělal, protože mu Goodman ztrpčoval roli asistenta. Chtěl totiž, aby se rozvíjel a nedělal jen asistenta Brennanové. Po dokončení jeho doktorátu ho chtěl vyhodit, aby si našel lepší a zajímavější zaměstnání. Brennanová ho tam ale chtěla nechat. Tvrdila, že je Zack důležitou součástí týmu. Zack tedy pokračoval v práci asistenta. Potom si udělal další, ale Camille ho tam nejprve nechtěla, protože tvrdila, že nevypadá zodpovědně a reprezentativně, a že by nedokázal všechny přesvědčit o své pravdě u soudu. Zack, který tam moc chtěl zůstat poprosil Angelu, aby mu pomohla něco udělat se svým zevnějškem, aby vypadal podle Camileiných představ. Ta mu ostříhala vlasy, oblékla ho do obleku s kravatou a naučila ho, jak se má chovat k vyšším lidem (když totiž dělal doktorát u rady, tak jeden z těch, kdo mu dávali otázky, se - podle Zacka - spletl, a Zack ho opravil, což bylo samozřejmě krajně nevhodné: přesto doktorát udělal). Teď pracuje jako soudní znalec pro Jeffersonův ústav.

David Boreanaz

25. června 2007 v 17:13 - Sběratelé kostí
Seeley Booth

Je zvláštní agent FBI, který je parťákem doktorky Brennanové. Býval armádním odstřelovačem, pak se teprve přidal k FBI. Tým Brennenové nazývá Šprty, protože jsou všichni až moc chytří. Zatímco oni řeší případy pomocí věděckých technologií, on dává přednost kontaktu s lidmi v okolí oběti. Nesnáší, když mu někdo říká křestním jménem, a tak mu všichni říkají jen příjmením. Booth má s bývalou přítelkyní Rebeccou syna Parkera, kterého má moc rád. Míval pletky s Tessou, která je právnička. Také měl něco s Camillou, se kterou si (opět) začal. Jejich vztah trval několik dílů. Z několika posledních dílů je také patrné, že s doktorkou Brennanovou jsou si blízcí opravdu jako blízcí přátelé. V jednom z dílů je Zack přerušil, když se skoro začali líbat (když udělal doktorát). Kdo sleduje tento seriál pravidelně, jistě mu neujde, že mezi Temprance a Seeleym je zvláštní pouto, o kterém většina fanoušků doufá, že časem přeroste v lásku.

UPOZORNĚNÍ

25. června 2007 v 16:14 ••• ZÁBAVA
Žádné sprosté výrazy, prosím!!!!!
Díky.
http://www.partywarehouse.co.nz/test/catalog/images/exclamation.gif

TJ Thyne

21. června 2007 v 19:05 | elle |  - Sběratelé kostí

Jack Hodgins

Je to entomolog, který má doktorát z několika přírodních věd. Také je to odborník přes brouky, rostliny, bahno, a hlínu (i když tento pojem nemá rád). Hodgins byl zamilovaný do Angely, která k němu cítila totéž. V díle, ve kterém šlo o malou devítiletou holčičku, se poprvé políbili, a to na houpačkách, kam ji Jack vzal na rande. V následujících dílech se jí Hodgins vyhýbal, což Angelu štvalo. V díle, kde byl s Brennanovou uvězněn pod zemí v autě, se jí tam pod zemí přiznal, že Angelu strašně miluje (mimochodem - tím, že jí koupil parfém za 3000 dolarů, sobě i doktorce zachránil život). Nakonec se chtěli vzít, ale zjistilo se, že Angela už je vdaná. Nastaly problémy a oni se dokonce rozešli. Ještě se spolu několikrát vyspali, ale už se nikdy nedali dohromady jako dřív. Angela drží od té doby celibát, který porušila až s jedním z praktikantů v Jeffersonově institutu, Jack zřejmě vystřídal několik žen.
Málokdo dlouho věděl, že jedním z hlavních sponzorů Jeffersonova institutu je právě on.

Slunce, seno, erotika

20. června 2007 v 21:09 - Ostatní filmy
Režisér:
Zdeněk Troška
Rok natočení:
1991
Scénář:
Zdeněk Troška, Petr Markov
Herci:
Helena Růžičková (Škopková), Broněk Černý (Venca), Martin Dejdar (Bernardo), Jaroslava Kretschmerová (Evík), Veronika Kánská (Blažena), Oldřich Kaiser (Vincenzo), Petra Pyšová (Miluna), Jiří Lábus (Béďa)

Replikátoři

20. června 2007 v 18:52 - Data
Replikátoři jsou rasa, která byla uměle vytvořena pro dva účely. Tím prvním a nejhlavnějším, je množit se. Množit a množit, aby jich bylo co nejvíc, a oni tak mohli plnit svůj druhý hlavní úkol, totiž získávat nové a nové technologie ze všech planet, na které se dostanou, a hned poté planety zničit. Jejich největšími nepřáteli jsou Asgardi, kteří s nimi mají opravdu velké problémy.

Goa´uldi

20. června 2007 v 17:04 - Data
Goa'uldi jsou parazitickou rasou. Vstupují do hostitele a ovládají jej. Tělo Goa'uldů připomíná hada, v hlavové části mají ústní otvor s tenkými zuby, původem se jedná o obyvatele bažin. Jejich prvními hostiteli se stala rasa Unasů, humanoidních plazů.

Asgardi

20. června 2007 v 15:58 - Data
Asgardi jsou velice vyspělou rasou, jenž vytvořila řadu technologií: Thorovo kladivo na Cimmerii, Bitevní loď O'Neill pro boj s replikátory, ...
První setkání s nimi proběhlo na planetě Cimmeria. Jejich domovskou planetou je Othalla v galaxii Ida. Asgardi patří mezi koalici 4 nejvyspělejších ras. Jjsou mnohem vyspělejší než goa'uldi, a tak chrání obyvatelé mnohých planet. Ale mají i své nepřátele - těmi jsou replikátoři.

Cameron Mitchell

19. června 2007 v 20:08 | elle |  - Ben Browder
Ben Browder

Mitchell je bývalý voják letectva, vedl F-302 do bitvy s Anubisem nad Antarktidou. Jednou když byl ve vzduchu, viděl pod sebou konvoj, ve kterém měli být podle hlášení nepřátelé, dostal příkaz vypustit na ně raketu. Když ale střelu odpálil, dostal nový příkaz, že jsou tam nevinní uprchlíci, aby nestřílel, už bylo ale pozdě. Velmi těžko se s tím vyrovnával, a málem na svou funkci rezignoval. Mezitím ho ale povýšili do funkce velícího důstojníka týmu SG1, který byl ale rozpuštěn, což Mitchell neví.

Vala mal Doran

19. června 2007 v 18:27 | elle |  - Claudia Black
Claudia Black

Vala byla obyvatelkou jedné vzdálené planety, kde vládla místním lidem prostřednictvím goa´uldského symbionta, kterého měla v sobě, jako krutovládce Qetesh. Když se ho zbavila, její lid ji zpět mezi sebe nepřijal, protože v ní stále viděl goa´ulda, který je ničil. Stala se tedy zlodějkou a pašeračkou.

Teal´c

18. června 2007 v 22:22 | elle |  - Christopher Judge
Christopher Judge

Teal´c je Jaffa, což je národ, který byl dříve podvolen Goa´uldům. Teď už jsou svobodní, i když se jim to mnozí snaží narušit. Jako Jaffa by v sobě musel nosit symbionta. Sice ho měl, ale v šesté řadě byl vyvinut lék tretonin, díky kterému už symbionta nepotřebuje k přežití a je plně samostatný. Poskytuje SGC důležité informace o Jaffech, Goa´uldech a jiných národech, které za svůj dlouhý život poznal. Je to velmi dobrý bojovník, jehož oblíbená fráze je: "In deed", česky "Vskutku".

Daniel Jackson

18. června 2007 v 21:02 | elle |  - Michael Shanks
Michael Shanks

Daniel je archeolog a antropolog, zaměřující se na starověké kultury, mluví 23 jazyky (třeba staroegyptsky nebo anticky), a je důležitou osobou na základně SGC. Díky jeho znalostem, které jsou mimořádně rozsáhlé, bylo možné rozluštit mnoho poselství a knih, psaných v jazycích, které se našly na cizích planetách, a kterým málokdo rozumí.

Jack O´Neill

15. června 2007 v 16:31 | elle |  - Richard Dean Anderson
Richard Dean Anderson

Jack sice už není v týmu SG1, ale když byl, byl jeho velmi důležitou součástí. Je to bývalý voják, je velmi chytrý a dokáže se za svůj tým postavit - je jeho velitelem. Když poprvé s Jacksonem prošli bránou, nebyl mu sympatický. Poté, co jej ale Daniel zachránil tím, že našel cestu zpět, ho začal respektovat a od té doby si rozuměli. Jack si také velmi "rozuměl" se Sam. Hodně rozuměl, lépe řečeno.

Samantha Carter

14. června 2007 v 18:51 | elle |  - Amanda Tapping
Amanda Tapping

Sam je jednou z nejdůležitějších postav ve Hvězdné bráně, už mnohokrát zachránila Zemi i ostatní planety, protože jí vždy napadne nějaké originální, ale zároveň proveditelné a logické řešení. Je nezbytnou součástí týmu SG1, a i když je tam jediná žena až do doby, než přijde Vala, jsou všichni přáteli a vzájemně by pro sebe obětovali životy. Na základně Hvězdné brány ji všichni respektují a také všichni ví, že je velmi chytrá, a proto jí dávají velký prostor pro její nápady a výzkumy.

Výlet do džungle

13. června 2007 v 21:15 - Články
Když jdete do džungle, ještě než vstoupíte, na stepi najdete žirafu, pozor, aby na vás nešlápla...
O seriálu

11. června 2007 v 16:10 - Data
SG-1 je tým, který má nejlepší složení ze všech. Tvoří ho velmi chytrý archeolog, který umí hned několik jazyků a který je odborník na mimozemské bytosti, Daniel Jackson. Dále mimozemšťan, který je z rasy jaffů, a který je velmi dobrý bojovník, Teal´c. Třetím členem týmu je velící důstojník a bývalý voják, velmi chytrý a ambiciózní muž a skvělý přítel, který pomůže v nouzi, Jack O´Neill. Poslední, kdo patří do původního složení týmu, je fyzioložka, která má doktorát z teoretické astrofyziky a je odborník na plazmu a kromě toho na hvězdnou bránu, o které ví více než kdokoli jiný.