______________________________________________________________________
FOTKY KOPÍRUJTE S IKONKOU BLOGU, TEXTY NEKOPÍRUJTE VŮBEC!!!

Aktuálně: Downloads The Vampire Diaries: 1. série + 2. série

Čtěte povídku na pokračování WereWolfWoman, která volně navazuje na BD!!!
V nové 43. kapitole čtěte, jak si Leah a Embry užijí první společné
chvilky po několika měsících. :)
Přečtěte si také povídky, vyprávěné:
______________________________________________________________

O seriálu

11. června 2007 v 16:10 |  - Data
SG-1 je tým, který má nejlepší složení ze všech. Tvoří ho velmi chytrý archeolog, který umí hned několik jazyků a který je odborník na mimozemské bytosti, Daniel Jackson. Dále mimozemšťan, který je z rasy jaffů, a který je velmi dobrý bojovník, Teal´c. Třetím členem týmu je velící důstojník a bývalý voják, velmi chytrý a ambiciózní muž a skvělý přítel, který pomůže v nouzi, Jack O´Neill. Poslední, kdo patří do původního složení týmu, je fyzioložka, která má doktorát z teoretické astrofyziky a je odborník na plazmu a kromě toho na hvězdnou bránu, o které ví více než kdokoli jiný.

Tým SG-1 se musí vrátit v čase (z důvodu, o kterém se zatím nebudu rozepisovat), ale protože místní najdou něco, co je podle nich velice podivné (uvědomte si, že jsme o 5000 let zpátky v čase), popraví tři členy týmu SG-1, přežije pouze Daniel Jackson. Na velitelství hvězdné brány (opět v našem čase) pozvou Carterovou, O´Neilla a Jacksona, aby našli a přesvědčili Teal´ca, že se má stát členem týmu. Všichni totiž prakticky mezitím zemřeli (uvízli v čase 5000 let před naším letopočtem), a zatím prakticky neexistuje žádná hvězdná brána ani týmy SG. V pyramidě (uvízli v Egyptě) totiž našli archeologové videokameru s mimořádně vyspělou technologií, na které se představuje Daniel, Sam, Jack i Teal´c jako členové týmu SG-1, vysvětlují, kde se našla hvězdná brána, jak funguje atd. Poté, co se vše vyřeší, tým SG-1 se rozpadne. Novým velitelem týmu je pověřen plukovník Cameron Mitchel, který ovšem netuší, že se tým rozpadl. Cameron je také voják, který vždy toužil být členem týmu. Četl všechna hlášení a znal průběh všech akcí, které SG-1 podnikla. Z toho, že se SG-1 rozpadla je vykolejený a tak se snaží dát je zase dohromady. Nakonec se mu povede přesvědčit Samanthu, Daniela i Teal´ca, aby se opět stali členy týmu SG-1, a my se tak můžeme dívat na nové řady. Desátá řada je bohužel již poslední. Zato se tu objebuje více nových postav, mezi nimiž je například mimozemšťanka Vala mal Doran, její dcera Adria nebo generál Hank Landry. Natočeny budou už jen filmy, které by měly být stejně dobré jako seriál. Poslední díl se jmenoval Unending (Bez konce).
V minulých řadách byly jejich nepřáteli a hlavním problémem především Goa´uldi a replikátoři, v současných dílech jde o to, aby uchránili co nejvíce planet a také Zemi před Orii, kteří jsou jen povznesení. K tomu, aby byli co nejsilnější potřebují víru svých sloužících, a proto všem namlouvají, že jsou bohové, a že jim dopřejí povznesení. To, že pokud jim nebudou vírou sloužit, zemřou, už nedodávají. A právě od toho je tu SG-1, která se snaží co nejvíce planet přesvědčit o pravdě, ale ne vždy se jim to podaří, a to nejen proto, že si Oriové vymýšlejí stále nové prostředky jak přesvědčit všechny o tom, aby jejich víru respektovali a uznávali (třeba Oriský mor nebo naopak léčení nemocných a chromých, početí bez možnosti otěhotnění, atd).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mája mája | Web | 5. června 2008 v 17:25 | Reagovat

mas uzasnej blog =0) pls podivej se na muj blog a napis mi komentik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama