______________________________________________________________________
FOTKY KOPÍRUJTE S IKONKOU BLOGU, TEXTY NEKOPÍRUJTE VŮBEC!!!

Aktuálně: Downloads The Vampire Diaries: 1. série + 2. série

Čtěte povídku na pokračování WereWolfWoman, která volně navazuje na BD!!!
V nové 43. kapitole čtěte, jak si Leah a Embry užijí první společné
chvilky po několika měsících. :)
Přečtěte si také povídky, vyprávěné:
______________________________________________________________

Červenec 2007


Harry Potter & Lord Voldemort

25. července 2007 v 13:27 - Dan Radcliffe
Harry Potter je napůl mudla (jeho matka, Lily Evansová-Potterová, byla sestrou Petunie Dursleyové, čistokrevné mudly), a napůl kouzelník (jeho otec, James Potter, byl kouzelník). Když byl Harrymu rok, chtěl ho Voldemort zabít na základě věštby, kterou slyšel, bohužel ne celou. Jednalo se v ní o to, že někdo jemu velmi podobný (Voldemort je stejně jako Harry napůl mudla a napůl kouzelník), bude mít moc, o jaké se mu ani nezdálo. Stejně jako o Harrym mohla být řeč i o Nevillovi (bylo tam víc shodných rysů), ale Voldemort z nějakého důvodu usoudil, že to bude Harry a udělal z něj svého největšího nepřítele. Jeho matka se ale před Harryho postavila, aby ho zachránila, a Voldemort ji zabil stejně jako předtím jeho otce. Tím mu poslytla ochranu, na jakou se Voldemort nevzmohl, protože nechápal, nechápe, a ani nikdy nebude chápat, lásku.Tamara Taylor

16. července 2007 v 14:59 - Sběratelé kostí
Camile Saroyan

Stala se vedoucí týmu. S Brennanovou jsou pořád na ostří nože, protože Brennanová má svůj vlastní názor, kterým se netají a je hodně upřímná. Na rozdíl od Temprance chce Camile hlavně aby byli zločinci potrastáni, a je jí jedno, jestli vyjde najevo úplná pravda nebo jen částečná. Specializuje se na maso a svaly, ne na kosti. Je to v podstatě patoložka. Měla vztah se Seelym, a v jednom z minulých dílů (byl to ten, jak se Seeley vyspal s jeho bývalou přítelkyní, Rebecou) se s ní opět vyspal. Několik dílů s ním pak chodila, ale potom se z rozumových důvodů rozešli. Bylo to proto, aby se navzájem neohrožovali tím, že by mezi nimi byl jiný než pracovní vztah. V jednom z dílů ji totiž jeden masový vrah skoro zabil (otrávil), a to jen proto, že na ni Booth tlačil, aby rychleji otevřela lebku ženy toho vraha (tedy bez rentgenových snímků), díky čemuž se na ni vyvalil jedovatý prášek, který tam ten vrah schoval (s tím, že na ni Booth bude tlačit, počítal - byla to tedy jeho vina, a ne Boothova), a ona byla v nemocnici, kde mysleli, že umře. Jediný, kdo věděl, co je to za prášek, byl ten vrah, který to nechtěl prozradit. Nakonec se z toho Camile dostala, ale s Boothem se rozešli kvůli bezpečnosti všech v týmu i své vlastní.
Je důsledná, a žádá, aby šlo všechno přes ní, díky čemuž je na ní dost lidí, dost často naštvaných (a ona na ně), jelikož na to pořád všichni zapomínají a domlouvají se většinou jen mezi sebou. Přes to všechno je to správná žena. Momentálně zaměstnala Zacka jako soudního antropologa Jeffersonova ústavu.

Adria - Orisi

16. července 2007 v 14:53 - Data
Morena Baccarin
Je Valina dcera, která ji ovšem měla jen z vůle Oriů a ne dobrovolně. Adria tím pádem nemá otce. Alespoň ne pravého. Jejím otcem bude pravděpodobně některý z Oriů. Mimořádně rychle dospěla a vyrostla. Je nazývána Orisi, vůdkyně Oriů.

Michaela Conlin

15. července 2007 v 20:36 - Sběratelé kostí
Angela Montenegro

Angie je mimořádně schopná žena. Je to pravděpodobně Temprancina nejlepší kamarádka. Angelu bychom pravděpodobně nezařadili k Zackovi a Jackovi jako mimořádně chytrou osobu s vysokým IQ, ale do řad umělců, ještě ke všemu mimořádně nadanou malířku. V týmu se soustřeďuje na rekonstrukce obličejů i postav obětí za pomoci speciálního přístroje. V soukromém životě měla mnoho partnerů, dalo by se říci na jednu noc, je totiž dost dobrá ve vybírání milenců, kteří se "nějak" zapletou se zločinnými případy, které její tým vyšetřuje, a tak jí žádný vztah moc dlouho nevydržel. O její rodině se toho moc neví, jedině snad známe jejího otce. Byl v díle, kdy uvízli v laboratoři o Vánocích a v díle Angeliny plánované svatby. S Jackem jsou si blízcí, první rande jsme mohli vidět v díle o malé miss, kde byli s Jackem na houpačkách. Poté mu Angela řekla, že spolu nemůžou chodit kvůli důsledkům možného rozchodu, ale pár dílů na to byl Jack zaživa pohřben a když ho zachránili, dali se zase dohromady. Jack ji později požádal o ruku - nejdřív mu řekla ne, ale v průběhu dílu si to rozmyslela. V posledním díle druhé řady se chtěli vzít, ale bohužel zjistili, že Angela je už vdaná.