______________________________________________________________________
FOTKY KOPÍRUJTE S IKONKOU BLOGU, TEXTY NEKOPÍRUJTE VŮBEC!!!

Aktuálně: Downloads The Vampire Diaries: 1. série + 2. série

Čtěte povídku na pokračování WereWolfWoman, která volně navazuje na BD!!!
V nové 43. kapitole čtěte, jak si Leah a Embry užijí první společné
chvilky po několika měsících. :)
Přečtěte si také povídky, vyprávěné:
______________________________________________________________

Hermione Granger

4. září 2007 v 17:44 |  - Emma Watson
Hermiona je původně z mudlovské rodiny, a tudíž měla v Bradavicích dost problémů a vyslechla si dost posměšků, hlavně ze strany zmijozelských studentů, kteří studenty z mudlovských rodin opovrhují. Její rodiče jsou zubaři.
Poprvé se s Harrym viděla ve spěšném vlaku do Bradavic, v prvním ročníku. Jevila se jako nesnesitelná šprtka, se kterou se nedá vydržet, a která se pořád jen tváří nepřístupně a naštvaně. Potom se s Harrym a Ronem spřátelilila díky příhodě s trolem, kdy je zachránila od školního trestu poté, co oni zachránili jí před již zmíněným trolem.

Obrázek “http://www.veritaserum.com/galleries/albums/ootp/promo/highres/normal_hermione.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Stali se z nich nerozluční přátelé. Společně potom zachránili Kámen mudrců před chtivým Quirellem. To jí došlo, co se skrývá pod Chloupkem. V druhém ročníku Hermiona na čas zkameněla, a Ronovi i Harrymu velmi chyběla, což jejich přátelství jenom upevnilo. V
podstatě vlastně vyřešila případ útoků v Bradavicích. V knihovně vytrhla stránku z knihy, na které byla defenice Baziliška. Poté, co zkameněla, jí Harry na ošetřovně našel ten papír v ruce, včetně Hermioniny poznámky, že had se pohyboval po hradě pomocí potrubí. Ve třetím ročníku s Ronem a později i Harrym kvůli svému kocourovi Křivonožkovi a Ronově kryse Prašivce několik týdnů nemluvila. Potom se udobřili, když se Prašivka našla. A byla to také Hermiona, která první pochopila, že profesor Lupin je vlkodlak. Ve čtvrtém ročníku, kdy s Harrym Ron nemlu
vil kvůli Turnaji tří kouzelníků, držela Harryho při životě, protože s výjimkou nebelvírské koleje s ním nikdo nemluvil - mysleli si, že se přihlásil sám, a tak že ukradl Cedrikovi slávu. Také hrála prostředníka mezi Ronem a Harrym. Pomohla Harrymu připravit se na první úkol - nacvičila s ním kouzlo Accio, a tím mu zachránila život. Pomohla mu (ale to už i s Ronem) připravit se na druhý i třetí úkol. V pátém ročníku to byla právě Hermiona, kdo založit Brumbálovu armádu, a kdo Harryho přesvědčil, aby je učil Obranu proti černé magii. Byla také na ministerstvu kouzel, kde vyřídila hned několik Smrtijedů. Jeden ze Smrtijedů jí kouzlem přejel přes hruď, a Hermiona musela na ošetřovnu, kde pila hned několik lektvarů na uzdravení. V šestém ročníku byla s Ronem na ostří nože, protože profesor Křiklan zval na své večírky jen ji, a Rona ne, což ho štvalo. Na konci se ale s Ronem opět usmířili, a také řekla, že ona a Ron s Harrym půjdou, a pomůžou mu najít Voldemorta. Hermiona je velmi chytrá, a v sedmém díle Harrymu opravdu pomohla. Hodněkrát.

http://www.veritaserum.com/galleries/albums/ootp/promo/highres/ootppromo010.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo z Grissomova týmu je váš nejoblíbenější?

Gil
Sara
Catherine
Warrick
Nick
Greg
Dr. Robbins
Jim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama