______________________________________________________________________
FOTKY KOPÍRUJTE S IKONKOU BLOGU, TEXTY NEKOPÍRUJTE VŮBEC!!!

Aktuálně: Downloads The Vampire Diaries: 1. série + 2. série

Čtěte povídku na pokračování WereWolfWoman, která volně navazuje na BD!!!
V nové 43. kapitole čtěte, jak si Leah a Embry užijí první společné
chvilky po několika měsících. :)
Přečtěte si také povídky, vyprávěné:
______________________________________________________________

Září 2008

12. diplom za bleskovku od Máji

30. září 2008 v 10:20 - Moje výhry

Díky, Májo. :))

Díl 250

29. září 2008 v 14:03 - M*A*S*H
BJ má zarostlý nehet na palci a nemůže se pomalu hnout. Je nucen zůstávat ve stanu s Charlesem, který tam poslouchá své desky, což BJovi rve uši. Přivezou raněné a Margaret, které přišel objednaný gramofon bez desek, se snaží zavděčit Charlesovi, aby jí některé desky půjčil. Jenže ten to odmítne. BJ mu zatím rozbije gramofonovou jehlu, jelikož to už vážně nemůže poslouchat. Charlesovi je jasné, že Margaret mu novou jen tak nepůjčí, a BJ jí navíc poštve proti němu.
Mezitím je na operační sál přivezen starý známý Shermana Pottera, který ale udělal chybu, za kterou zaplatilo životem i zraněními mnoho vojáků. Potter to nechce přiznat, a tak jde za vojáky, kteří mu to potvrdí. Onen známý se naštve a odjede (na kolečkovém křesle) od něj ze stanu pryč.
Charles a Margaret prokouknou BJovo snažení a nastraží na něj past - jdou oba poslouchat desky k němu do stanu. Protože má BJ zarostlý nehet, skáče po jedné noze co nejdál od stanu, ze kterého se line hlasitá německá hudba z Charlesových desek hrajících na Margaretině magnetofonu...

Díl 248

29. září 2008 v 13:26 - M*A*S*H
Hawkeye a Charles vypustili do tábora mylnou zvěst, že má přijet Marilyn Monroe. Všichni se na to připravují a oni začínají být zoufalí. Volají proto do Hollywoodu, aby to nějak zachránili. Nakonec pošlou jménem Marilyn telegram, že nemůže přijet, protože má moc práce.
BJ jede s kamarádem pilotem na ryby, ale cestou narazí na zraněného. Dají ho na nosítka a letí dál. Jenže za chvíli vidí dalšího, kterého uváží na provaz, a že ho vytáhnou (pilot tam nemohl přistát). Jenže vrtulník je moc těžký, a tak pilot řekne BJovi, že ho musí odříznout. Ten chce slézt po laně a ošetřit ho, jenže na ně začnou pálit nepřátelé. Musí ho odříznout a odletí. BJ je za to nominován na bronzovou medaili, což se mu ale nezdá přiměřené - prý je nesmysl dostat medaili za záchranu vlastní kůže. A tak ji dá jednomu zraněnému vojákovi, který se zachránil před smrtí tím, že si šel přidat jídlo.

Díl 247

29. září 2008 v 12:35 - M*A*S*H
Jsou dušičky a všichni se převlékají do kostýmů... jenže přivezou raněné. Na sále se všichni dohadují o nejstrašidelnější historce, která existuje. Jeden z vojínů, kterého přivezou už mrtvého, je naložen na vůz s tím, že otec Mulcahy mu dá poslední pomazání. Ten ale zjistí, že mrtvý není a zachrání ho tím, že přivolá Hawkeyeho. Nakonec se všichni shodnou, že to byla ta nejstrašidelnější historka ze všech.
Během operací je Charles přinucen ošetřit dva mariňáky, kteří se snažili rozptýlit - jeden tím, že se vsadil, že si strčí a zase vyndá z pusy kulečníkovou kouli, druhý tím, že se vsadil, že strčí ruku do větráku a zase ji vyndá, aniž by mu ji větrák rozsekal na kusy. Charles jim oběma doporučí rentgen hlavy.
Nevěřící Charles, který pořád tvrdil, že duchové a podobné tajemné věci neexistují, je uprostřed noci probuzen šramotem... BJ si přivázal na ruku lano a tahá jím za stan, který se celý třese. Oba se s Hawkeyem tiše smějí...

Díl 246

29. září 2008 v 11:58 - M*A*S*H
Celá parta u jídla vzpomíná na to, jak bylo skvělé, když tu byl ještě Trapper a na jeho vtípky. BJ to štve, a tak se rozhodne, že on sám do 24 hodin vypeče Margaret, Pottera, Klingera, otce Mulcahy, Charlese a především Hawkeyeho.
Charles má v posteli mrtvého hada, Potter v zubní pastě krém na holení, Margaret na županu díru přes celý zadek, Klingerovi vybuchnou spisy a otec Mulcahy se málem udusí, protože jídlo je extra okořeněné. To vše je ale jenom součást plánu, jak dostat Hawkeyeho, který je pořád nervóznější a nervóznější.
Nakonec se všechni Hawkeyemu přiznají, že to byla součást BJova plánu, a Hawkeye musí uznat, že jediný, koho BJ dostal, byl on sám. Musí tancovat na stole se sundanými kalhotami "Ty jsi ze všech nejlepší!".

Díl 245

29. září 2008 v 11:31 - M*A*S*H
Plukovník Potter sedí v jídelně, když mu Klinger přinese poštu. Dá mu jeden dopis, ale Potter uvidí i další, který je nadepsaný Mildretiným rukopisem. Jenže Klinger mu ho odmítne dát s tím, že je pro Hawkeyeho. Pottera to žere a myslí si, že Mildret koupila hausbot na Floridě, což on nechtěl. Ale Mildret poslala Hawkeyemu splacenou hypotéku na dům, který Potter i s ní chtěli. Hawkeye, BJ, Klinger, otec Mulcahy a Margaret to chtějí oslavit tak, jak si přála Mildret v dopise, totiž aby onen papír shořel. Jenže problém je ve výzdobě plukovníkova stanu. Dá jim pořádnou fušku, aby plukovníka udrželi v dostatečné vzdálenosti, aby stan stihli vyzdobit.
Je tu ale další problém. Jeden z nováčků, kterému sice nabídli místo v Paříži "za stolem", ale který chtěl někam, kde by si "umazal ruce", je postřelen sniperem a ochrnou mu nohy. BJ s Hawkeyem ho operují, a jeho seržant chce dotyčného snipera zastřelit, protože ho mezitím našli a přivezli s prostřelenou nohou...

Díl 244

29. září 2008 v 10:58 - M*A*S*H
Do tábora přijíždí dobrovolnice, francouzka od červeného kříže. Charles se do ní zamiluje a prožije s ní noc. Nicméně ona zjistí, jaký doopravdy je, když jí dá kopačky. Další den žena odjíždí...
Zároveň je zde příběh severokorejského pilota, který omylem přistál na jednom americkém letišti, což znamená, že má dostat 100 000 dolarů a americké občanství za to, že bude dělat maskota. Jenže to on nechce, chce raději do zajateckého tábora (!), a tak mu Hawkeye a BJ pomohou. Místo něj odjíždí dělat zmíněného maskota jihokorejský tlumočník, který je tak velmi šťastný.

Díl 243

29. září 2008 v 10:00 - M*A*S*H
Číňané pokročili, sestry z MASHe byly odvezeny pryč a čeká se, jak to bude dál. Nepřítel se stáhne a sestry se vracejí. Jenže doktoři operovali pět dní sami. Sestry jim nahradili vojáci, kteří o tom nemají ani tušení a udělají strašný binec. Po návratu sester se vrchní sestra Margaret dozví, že má přijít na inspekci po usazení jedna z nejpřísnějších žen. Honí proto sestry, aby vše bylo dokonalé.
Během toho je problém mezi sestrou Kellyovou a Hawkeyem. Kelly mu tvrdí, že si jí nikdy nevšímal, Hawkeye to nejdřív popírá, ale potom to přizná. Jde k ní do stanu, dá jí květiny, ale ona je tam s vojákem, který přijel na inspekci pomáhat oné přísné ženštině...

Díl 242

28. září 2008 v 20:44 - M*A*S*H
Je hrozné horko. Místo kodeinu dodalo zásobování obyčejné placebo. Hawkeye a BJ ho využijí k tomu, aby pomohli od nervozity sekretářovi vedoucího hlídače a rozdělovače filmů. Díky tomu získají lstí film Modrý měsíc, který má být na svou dobu víc sexy než ostatní. Realita je ovšem jiná... :D

Díl 241

28. září 2008 v 19:21 - M*A*S*H
Hawkeye je pověřen výplatou, ale koza, kterou si za 25 dolarů Klinger koupil od korejského prodavače, mu sežere všechny peníze. Co s tím??

Díl 240

28. září 2008 v 18:55 - M*A*S*H
Tak tohle je jeden z těch smutnějších dílů. Jedna ze sester, která byla v táboře nová, šlápla na minu. Hawkeye, který s ní byl minulou noc, se ujme proslovu na jejím pohřbu. Odhalí tam své city ke všem jeho blízkým osobám.

Díl 239

28. září 2008 v 14:26 - M*A*S*H
BJ si půjčí Hawkeyeho ponožky, a vzhledem k tomu, že to byly jeho poslední ponožky, naštve se tak, že se odstěhuje do jisté chatky za táborem, kterou mu pronajme jeden Korejec za 8 dolarů za hodinu. BJ zůstane v Bažině s Charlesem sám. To ale není zrovna ideální, ačkoli ze začátku to tak vypadá.
Margaret, otec Mulcahy a Klinger se na to nemůžou dívat a lstí přimějí Hawkeyeho, aby se vrátil a ještě z toho měl dobrý pocit, stejně tak jako ostatní dva obyvatelé Bažiny.
Vše ale praskne díky narážkám při malování obrazu plukovníkem Potterem, dárkem pro jeho manželku Mildret. Na něm mají být Hawkeye, Charles, BJ, Margaret, otec Mulcahy a Klinger.
Fakt pěkný díl. :))

Díl 238

28. září 2008 v 13:38 - M*A*S*H
V M*A*S*Hi probíhá souboj mezi mariňáky a doktory. Tentokrát se rozhodnou pro zápas v kuželkách. Hawkeyho otec je nemocný a on se snaží dovolat do nemocnice a mluvit s ním. Při té příležitosti se konečně trochu sbratří s Charlesem, který mu řekne o jeho vlastním otci.

Díl 237

27. září 2008 v 22:10 - M*A*S*H
Do tábora má přijet šampion ve střední váze, který ale jí jenom steaky. Celý tábor je nadšený, že díky tomu konečně ochutnají zase po čase steaky. Klinger jich přes protekci objedná 60.
Šampion přijede, ale při jídle dostane mrtvici. Hawkeye se ho snaží zachránit, ale nepodaří se mu to. Šampion umírá, a Hawkeye se stane slavným. Přijede spousta novinářů, kteří se z něj snaží dostat první poslední... Lezou za ním dokonce do sprchy. Všem to začne lézt na nervy, nakonec i Hawkeyemu.
Přijíždí zranění a všichni operují... BJ četl článek o tom, že by se mohly začít používat defibrilátory... a jeden sestaví (velice primitivní, ale účinný) a vojáka zachrání. Přesto se slavným nestane, ačkoli se o to Hawkeye snaží...

Díl 236

27. září 2008 v 21:29 - M*A*S*H
Má se povyšovat a jsou tím pověřeni Hawkeye, BJ a hlavně Charles jakožto nejvyšší důstojník. Všichni se jim snaží podlézat. Nakonec je povýšen Klinger na seržanta.
Zároveň je zde příběh chlapce, který se bojí války. Jeho "spoluhráči" se mu smějí a on se chce přidat k jednotce pyrotechniků, nejnebezpečnější jednotce. Naštěstí mu to vymluví a on se smíří sám se sebou.

Díl 235

27. září 2008 v 21:09 - M*A*S*H
Mimořádně hezký díl - Hawkeye je na první pomoci a píše si závěť. Jediné, co nedokáže napsat, je to, co odkazuje svému nejlepšímu příteli - BJovi. Nakonec napíše aspoň jeho dceři, Erin. Díkybohu přežije, ale poslední vůli si nechá.

Díl 234

27. září 2008 v 21:07 - M*A*S*H
Plukovník Potter odjel do MASH 8063 a jeho pacient, kterého operoval, má problém - pod játry mu Potter zapomněl kousek šrapnelu. Hawkeye ho musí znovu otevřít a zachrání mu tím život.
Pottera to ale hrozně rozruší. Myslí si, že je už neschopný, starý, atd. Zavolá proto Sydneyho Freedmena, psychiatra, který přijede a uklidní ho, ačkoli to není vůbec lehké. Je z toho celý vyřízený.
Zajímavý díl...

Díl 225

27. září 2008 v 20:19 - M*A*S*H
Přijde pošta, ale bez novin. Jediný, kdo dostane noviny, je Charles, a to díky protekci. Dostane dokonce vydání za celý týden - 7 vydání. Jenže to nechce nikomu říct. Jako první se to dozví pochopitelně Hawkeye a BJ, potom otec Mulcahy, Margaret, Potter... a už to jede. Jenže Charles dostal nápad: Každý den si přečte jedny noviny a potom je dá milostivě k dispozici zbytku zoufalého táboru.
Charles ale zjistí, že noviny z 5. května chybí. Pomocí hlásiče nařkne všechny z krádeže, což všechny rozzuří. Nakonec se zjistí, že ani nepřišli a Charles se všem musí omluvit.
Kromě toho je tu problém dvou korejských bratrů. Každý je na jiné straně: zařídil to tak otec, aby po skončení války přežil aspoň jeden ze synů. Jeden je Severní Korejec, druhý je Jižní Korejec. Už dlouho spolu nemluvili, protože se bojí, že by je jejich strana nařkla ze zrady a ze špionství. Hawkeye to zařídí tak, že si spolu mohou promluvit...

Díl 222

27. září 2008 v 20:17 - M*A*S*H

Díl 221

27. září 2008 v 18:36 - M*A*S*H