______________________________________________________________________
FOTKY KOPÍRUJTE S IKONKOU BLOGU, TEXTY NEKOPÍRUJTE VŮBEC!!!

Aktuálně: Downloads The Vampire Diaries: 1. série + 2. série

Čtěte povídku na pokračování WereWolfWoman, která volně navazuje na BD!!!
V nové 43. kapitole čtěte, jak si Leah a Embry užijí první společné
chvilky po několika měsících. :)
Přečtěte si také povídky, vyprávěné:
______________________________________________________________

Leden 2009

Která scéna je vaše nej????

31. ledna 2009 v 16:26 ••• ANKETY
Tak která scéna je ta vaše nejoblíbenější? Máte na výběr z 18 možností, snad si vyberete tu svou. Kdyby náhodou ne, tak označte svou druhou nejoblíbenější, ale myslím, že všechny důležité a hezké jsem tam zařadila. :)

XXXL fotka Rose na baseballu

31. ledna 2009 v 13:52 - Film
Našla jsem jednu mega fotku Rosalie Hale z baseballové scény. Zdá se mi to, nebo má tmavě podbarvené vlasy? :) Víc v článku.

Edwardův zápisník

31. ledna 2009 v 13:21 - Film
Vytvářela jsem z filmu nějaké fotky, první, kterou jsem se rozhodla sem dát, je Edwardovo zápisník. Strašně se mi líbí. :) Víc v článku.

Fotky z filmu: Flashback

31. ledna 2009 v 11:04 - Film
Dvě fotečky proměny Edwarda a Esme. Carlisle se asi musel hodně ovládat... naštěstí potom u dalších osob (Rosalie, Emmett) už to nebylo tak hrozné, přece jen už je vůči pachu krve téměř imunní. Otázka je jenom, jestli je imunní i vůči chuti. Ale zase takovou sebekontrolu jako on má snad jedině Edward, takže kdo by se svěřil do rukou s přeměnou jemu, zřejmě by to nebyl risk... Bella to tak původně taky plánovala, ale jsem ráda, že jí nakonec změnil Edward, protože jsou vlastně potom "pokrevně" spřízněni, hoooodně obrazně řečeno. :D :)

Změna obalu Rozbřesku

31. ledna 2009 v 10:48 KNIHY
Tak už zase změnili obal Rozbřesku!!!

Fotky z filmu: U Cullenů doma

31. ledna 2009 v 4:11 - Film
Pár foteček z domu Cullenových...Fotky z filmu: Jídelna

31. ledna 2009 v 3:24 - Film
Tak tady jsou společné fotky Cullenových z jídelny ve Forks. Mimochodem všimněte si, jaké mají všichni boty, zvlášť u Jaspera bych ty jeho nečekala... Tahle fotka je aranžovaná, v článku jsou 3 přímo z filmu.


Konečně velká fotka Alice!!

31. ledna 2009 v 3:15 - Film
Konečně jsem našla na netu velkou fotku Alice!! Zdálo se mi nemožné nějakou najít. Edward a Bella jsou všude, ale ostatní ne... třeba Jaspera jsem pořád nenašla... Ale snažím se. :) Tak tady je aspoň ta Alice (Ashley Greene). :) Velká fotka je v článku.


Diplom od Kaylusky06 + diplom pro ni

30. ledna 2009 v 19:01 - Diplomy od SB
Od Kaylusky06 jsem dostala diplomek za spřátelení.

Děkuju ti. :)))

Extra fotky Belly, Edwarda a Jamese

30. ledna 2009 v 12:01 - Film
Tři obrovské fotky, vhodné pro prohlédnutí detail. James, Edward a Bella. S čistým bílým pozadím. Jsou asi z shootu 3 (bráno z hlediska mého blogu).


Promo fotky 3

30. ledna 2009 v 11:57 - Film
Další shoot, tentokrát ten, ze kterého vycházely skoro všechny plakáty, které teď jsou. Na všech je vidět stejné fotky, ale různě srocené dohromady a s různými pozadími. V článku 17 dalších fotek.


Promo fotky 2

29. ledna 2009 v 20:41 - Film
Další promoshoot, tentokrát oficiální fotky k plakátům Twilight movie. Jako je třeba tahle první. V článku 8 dalších fotek.

Zkratky jmen - Twilight scénář legenda

29. ledna 2009 v 19:52 | elle |  DALŠÍ
V článku jsou vysvětlené zkratky jmen, aby se pořád v textu nemusely opakovat. Snad jsou všechna napsaná správně. :) Kdyby tam něco chybělo, dejte mi vědět... Jinak osoby, které jsou jen v jedné scéně, jsou tam napsané celé, abych nemusela zbytečně komplikovat všechno zkratkami.


Scénář Twilight - 4. část

29. ledna 2009 v 19:51 DALŠÍ
Zbytek slovního scénáře Twilight, nekopírovat, nepřepisovat... Je to podle titulek od Dixous. Snad se forma, jak jsem to přepsala líbí. :)


Scénář Twilight - 3. část

29. ledna 2009 v 19:36 DALŠÍ
Třetí část slovního scénáře Twilight. :)

Scénář jsem přepsala a upravila na základě titulek od Dixous. Prosila bych nekopírovat!!! Dalo mi to dost práce. Je to anglický scénář, jak jinak, doufám, že se líbí. :)


Scénář Twilight - 2. část

29. ledna 2009 v 19:33 DALŠÍ
Tady je druhá část scénáře Twilight. :)

Scénář jsem přepsala a upravila na základě titulek od Dixous. Prosila bych nekopírovat!!! Dalo mi to dost práce. Je to anglický scénář, jak jinak, doufám, že se líbí. :)Scénář Twilight - 1. část

29. ledna 2009 v 19:27 DALŠÍ
Tak se mi konečně dostaly do compu anglické titulky Twilight a já se rozhodla vám sem hodit scénář pro ty, kteří třeba hledají nějakou pasáž a neví, jak je to přesně, neporozumí nějakému slovíčku, apod.

Scénář jsem přepsala a upravila na základě titulek od Dixous. Prosila bych nekopírovat!!! Dalo mi to dost práce. Je to anglický scénář, jak jinak, doufám, že se líbí. :)

Ball

29. ledna 2009 v 15:53 OBRÁZKY, FOTKY, ANIMKY
Takže na mail mi přišla tahleta blbost... jako vydržela jsem si s tim hrát pět minut. :D No jo, asi jsem unavená...

Je to míč, který visí za kurzo vaší myši na provázku, a vy ho tím, že si s ním budete pohazovat, můžete obarvit... barva se změní, pokud na něj kliknete. :) Těch barev je tam opravdu hodně, různé odstíny a tak... No je to debilita, ale dalo mi práci se do toho trefit, pak to ale bylo už lepší a lepší... a líbily se mi ty barvy... :D no jo no... tak to zkuste a uvidíte sami. :) :DA little bit of...

27. ledna 2009 v 7:42 ANIMACE
http://s5.tinypic.com/2lxjxnt.jpg
s5.tinypic.com