______________________________________________________________________
FOTKY KOPÍRUJTE S IKONKOU BLOGU, TEXTY NEKOPÍRUJTE VŮBEC!!!

Aktuálně: Downloads The Vampire Diaries: 1. série + 2. série

Čtěte povídku na pokračování WereWolfWoman, která volně navazuje na BD!!!
V nové 43. kapitole čtěte, jak si Leah a Embry užijí první společné
chvilky po několika měsících. :)
Přečtěte si také povídky, vyprávěné:
______________________________________________________________

WereWolfWoman - 34. kapitola

12. února 2011 v 11:36 | elle |  ••• POVÍDKY
Další část WWW. :) Příjemné čtení.
Celý dílek je z pohledu Embryho. Pomůže to Leah?
NEKOPÍROVAT!!!!!!!!!Počkejte moment, přerušil jsem prudký tok myšlenek Collina a Paula. Kde už jsou?
Čekají na spoj v Londýně, odpověděl rychle Paul. Seth sehnal Charlieho, takže Sue volala na letiště, zarezervovala letenky a naštěstí sehnala volný místa. Měli by tu být dřív než vy.
Asi by to pro Leah bylo dobrý, vidět mámu, nemyslíš? dodal Collin.
To určitě, souhlasil jsem pomalu. A co Carlisle? On byl teď ten nejdůležitější.
Jared a Sam doběhli ke Cullenovým, začal Paul.
Jo. Byl tam Emmett a Rosalie. Trochu zírali, co tam dělají, ale zavolali Carlislovi, kterej je spolu s Jakem na cestě do La Push, dodal Brady, kterého jsem si předtím vůbec nevšiml.
I když je to pro něj šílený, být od Nessie tak daleko, nedokázal tam zůstat, když je Leah zraněná, pomyslel si zamyšleně Paul. Mají teď spolu divný pouto. Kdyby nebyl Jake otisknutej, nevěděl bych, co si o tom myslet. Takhle to jenom nechápu.
Víš co, zmlkni, Paule, odbyl jsem ho. To pouto je zajímavý, ale tobě do toho nic není.
Díky za upozornění, pomyslel si Paul sarkasticky.
Kdy mají dorazit? zeptal jsem se, aniž bych to víc komentoval.
Asi tam budete první, pomyslel si opatrně Collin. Snaží se, ale nechytili letadlo, takže musí běžet. Není to zrovna nejblíž.
No jasně, pomyslel jsem si s obavou. Snad to bude stačit.
Co se stalo? zeptal se Brady.
Začalo ji bolet břicho, odpověděl jsem smutně. Hele musím jít, jenom jsem chtěl zjistit, jak jste na tom. My tam budeme nejpozději zítra večer.
Dobře, budeme vás čekat.
Jo a mohl bych tě o něco poprosit, Paule? Druzí dva byli moc mladí, neměli řidičák.
Je to nutný? zeptal se otráveně, když poznal, co mu chci.
Nejsem zloděj, to auto jsem si jen půjčil. A nechci se od Leah potom hnout. Tohle bude akce na pár dní.
Jasně. No jo, asi jsem vyměkl. Paul se zašklebil. Ale co... uděláme si s Rachel výlet.
Jo a ještě jedna věc, dodal Collin. Seth je poslední dobou trochu...
Nervózní?
Jo, nervózní, díky, Brady. Z Collinových myšlenek jsem ale poznal, že nervózní rozhodně není to pravé slovo.
Nedivím se mu, odsekl jsem. Je to jeho sestra!
Já netvrdil, že se tomu divím, protestoval Collin a kdyby měl ruce, zvedl by je na znamení obrany. My o ni máme přece taky strach!
No jasně, já netvrdil nic jinýho, couval jsem. Díky nim se Carlisle vrátí včas. Zítra teda čau, rozloučil jsem se rychle. Chtěl jsem jít za Leah.
Čau, Embry.
Jo, čau, přidal se Collin k Bradymu.
Nazdar, dodal Paul. A v klidu! Za chvíli budete doma.
Bez dalšího slova jsem se proměnil zpátky do lidské podoby. Byl jsem rád, že Carlisle je na cestě, i že je s ním Jacob. To Leah pomůže. Taky bylo fajn, že Seth sehnal Sue a Charlieho, Sue musí být mrtvá strachy.
Oblékl jsem se a zamířil zpátky do auta. Leah spala, byl jsem tomu opravdu rád. Hlavu měla opřenou o polštáře, vlasy v očích a ruce na břiše. Tak jo, žádná zdržovačka. Koukat na ni můžu i ve zpětném zrcátku, nebo případně později. Teď potřebujeme popojet. Řekl jsem, že tam budeme nejdéle zítra večer. Teď bylo kolem třetí v noci, takže na to mám nějakých šestnáct hodin. Řekl bych, že to bude stačit. Ovšem ne za předpokladu, že tady teď budu stát a zírat na ni.
Po dalších deseti minutách jsem se opravdu pohnul. Sedl jsem si za volant a nastartoval. Byl jsem šťastný, že jsem si půjčil tak tiché auto. Neukradl, jak naznačoval Paul. Vrátím ho. Tedy on ho vrátí. Někdo ho vrátí. Každopádně ten majitel ho dostane zpátky. Bože já už opravdu cvokatím. Jsem blázen, nebezpečně vyšinutý psychopat. Leah je zraněná a já přemýšlím nad city nějakého cizího chlapa. Nepředpokládal jsem, že tohle auto vlastní žena.
Zamrkal jsem a přestal nad tím uvažovat. Zrychlil jsem a předjel Bentley, co jel před námi a pěkně zdržoval.
Jel jsem pořád dál a snažil se nemyslet na nic. Bylo skoro poledne, když se Leah probrala.
"Jak ti je?" zeptal jsem se a mrkl na ni přes zrcátko. Byl jsem zrovna na dálnici s poměrně hustým provozem a nechtěl jsem riskovat, že se ohlédnu přes rameno, zadívám se na ni a někam to napálím. Mně by se pravděpodobně nic nestalo, ale Leah by to asi hned tak nerozchodila. Kromě toho by to určitě přitáhlo nevítanou pozornost okolí.
"Pořád stejně," řekla s ulehčením. Asi čekala, že až se probere, zase něco přibyde. Byl jsem snad šťastnější než ona.
"To jsem rád," usmál jsem se a sevřel pevněji volant.
"Děje se něco?"
Její otázka byla podezřívavá. Netuším proč. Choval jsem se naprosto pohodově. Nemohla na mně absolutně nic poznat.
"Nic, proč?"
"Řídíš celou noc?" zeptala se s přimhouřenýma očima vyčítavě.
"Ne," řekl jsem vyhýbavě. "Zastavil jsem."
"Na jak dlouho?" vyzvídala.
"Proměnil jsem se." To také nebyla přímá odpověď.
"Co ses dozvěděl?" řekla s povzdechem.
"Carlisle a Jake jsou na cestě do La Push, Sue a Charlie čekají v Londýně na letadlo."
"Jsem ráda, že si už máma nemyslí, že jsem v Evropě. Netuším, jak na to přišla," zahuhlala si spíš pro sebe než pro mě. "Proč se vrací i Jake?"
"Nečekala jsi snad, že si nebude všímat, že jsi zraněná, že ne?" zeptal jsem se s údivem. "Já teda rozhodně ne."
"Asi jsem to měla čekat. Kdy tam dorazíme?" Snažila se, aby její otázka nezněla moc vážně, ale slyšel jsem v jejím hlase bolestný podtón. I když se snažila, musela trpět bolestí. Už to bylo dlouho, co spadla.
Volant musel být štěstím bez sebe, že je dělaný z materiálu, který se tak snadno nerozmačká nebo nezlomí, pomyslel jsem si, když jsem zase pevně zatnul obě ruce kolem koženého potahu, co byl na povrchu. Opravdu jsem se už bál, co s ní bude.
"Za pár hodin," uklidnil jsem ji. "Už jsme skoro tam."
"To jsem ráda," zašeptala se zavřenýma očima. O pár vteřin později jsem podle pravidelného oddechování poznal, že už zase usnula.
Měl jsem chuť zařvat. Ne, zařvat ne. Zavýt jako vlk tak hlasitě, že to bude slyšet až na druhém konci světa. Tak nahlas, že to zburcuje všechny v La Push, a oni mi přiběhnou na pomoc. Přivedou s sebou Carlisla, který mi řekne, co je s Leah, která se brzy uzdraví. Výt dlouho a intenzivně. Vybít si tak tu bolest, co mě poslední dobou sžírala jako kyselina, kterou jsem cítil v žilách místo krve. Jako by mi tam kolovala a snažila se mě pomaličku umučit k smrti.
Proč Leah? Co komu udělala tak strašného, že musí od začátku všechno odnášet ona? Proč, sakra? Proč? No proč?
Praštil jsem pravou rukou do volantu, ale neulevilo se mi. Na to, aby se mi alespoň trošičku ulevilo, teď nebylo nic vhodného v dosahu. Podíval jsem se na Leah do zpětného zrcátka, které jsem měl nastavené nikoliv tak, abych viděl za sebe na silnici, ale abych viděl na ni. Dozadu mi stačí vidět těmi postranními, no ne?
S radostí bych na sebe veškerou její bolest převzal, jen kdyby jí to pomohlo. Tohle si nezasloužila. Tolik smůly najednou si nezaslouží žádný slušný člověk. Člověk, vlk ani upír.
Bylo kolem sedmé večer, když jsme minuli Seattle. Hlasitě jsem vydechl úlevou. Za chvilku už bude u Carlisla. Pokud už ovšem s Jakem dorazili.
Musel jsem trochu zpomalit, když jsem málem nevybral jednu ze zatáček na silnici, vedoucí do Forks. Rozhodně se tady s tím autem manévrovalo mnohem hůř než předtím na dálnici.
Viděl jsem, jak se v křoví podél silnice Quil s Jaredem otočili a pádili zpátky do La Push, aby oznámili, že se blížíme. Těsně předtím, než se ztratili, jsem jim stihl kývnout na pozdrav.
Silou vůle jsem se přinutil zpomalit. Za předpokladu, že bych to neudělal, by se mohlo stát, že bychom ani nedojeli. Předtím jsem jel ještě mnohem rychleji, takže ani teď se nedostala rychlost auta pod stovku, přestože jsem dost brzdil.
Řízl jsem poslední zatáčku a uviděl dům Clearwaterových. Byl tichý a tmavý. To snad ne. Zastavil jsem a vypnul motor.
"Jsme doma?" zeptala se Leah. Její otázka byla tichá, ale stejně jsem nadskočil. Myslel jsem, že spí.
"Konečně," odpověděl jsem s úlevou.
Vyskočil jsem z auta a vytáhl ji ven. Střechu jsem stihl stáhnout už po cestě, nestála mi tedy v cestě. Leah byla nápomocná. I když ji to muselo bolet, zvedla ruce, takže jsem ji dokázal bez problémů zvednout, aniž bych jí víc pochroumal tu nohu nebo ta žebra.
"Vypadáš smutně," podotkl jsem, když jsem ji nesl ke dveřím. Ostatní vlci buď ještě nestihli dorazit, nebo čekali jinde.
"To nic," odbyla to a opřela si mi hlavu o hruď.
"Nejsi ráda, že jsi doma?" vyzvídal jsem nejistě.
"Jsem."
"Vážně?"
"Jsem šťastná jako blecha, nevidíš?" řekla sarkasticky a zavřela oči.
Nestihl jsem odpovědět, protože jsem za sebou někoho uslyšel. Konečně jsem plně pochopil, co měli Collin s Bradym na mysli ohledně Sethovy nervozity.
"Leah!" zařval Seth jako smyslů zbavený.
Leah sebou škubla a otevřela oči. Zastavil jsem se a otočil se směrem k Sethovi, aby na něj viděla.
"Sethe?" zašeptala a ruka se jí svezla dolů, jako by ztrácela sílu. Pak jí začaly téct slzy.
Seth k nám doběhl rychlostí světla a zastavil se těsně u nás. Pohladil Leah po vlasech a zděsil se v okamžiku, kdy mu ruka spočinula na jejím zranění na hlavě.
"Carlisle je na cestě," ujistil ji Seth hned. "I Jake."
"Ráda tě vidím," zahrála to do outu a pokusila se o úsměv. Muselo to vypadat žalostně, ale viděl jsem ji jen z jedné strany, respektive seshora, odkud jsem to nemohl posoudit.
"Chyběla jsi mi," řekl zmučeně Seth a natáhl ruce, jako by ji ode mě chtěl převzít.
"Bolí ji i sebemenší pohyb," upozornil jsem ho a opatrně jsem si ji přitiskl ještě víc k sobě.
"No jo," zahučel Seth a běžel otevřít dveře.
Vynesl jsem ji po schodech nahoru do jejího pokoje. Velice jemně, abych jí nic dalšího neudělal, jsem ji položil na postel. Seth zvedl deku, než jsem ji uložil, a zase ji přes ni přehodil, když už ležela. Určitě si všiml, že se klepala zimou.
"Díky," zamumlala a v dalším okamžiku zase usnula. Tohle už není normální. Když už jsem teď nebyl tak blízko ní, nepoznal jsem, jestli je to spánek, anebo jestli omdlela. Vyděsilo mě to.
Kývl jsem na Setha a vyšel jsem ze dveří na chodbu. Následoval mě, zatímco se ještě ohlížel za sestrou.
"Kdy má dorazit Carlisle?" zeptal jsem se šeptem.
"Měnil jsem se před chvílí, Jake tvrdil, že jsou ještě asi dvě hodiny běhu odsud," odpověděl zamračeně. "Jake tak uhání, že mu Carlisle skoro nestačí. Teda opravdu by mu nestačil, kdyby na něj Jake nebral ohled. Znám jedinou osobu, která mu dokáže konkurovat."
Oba jsme se podívali na zavřené dveře, za kterými spala Leah.
"Co myslíš, že s ní je?" zašeptal Seth bolestně.
"Spadla ze skály, mohlo se jí stát cokoli," odvětil jsem.
"Víš, že na to se neptám," řekl a zabodl mi pohled do očí.
Ano. Věděl jsem to moc dobře. "Netuším," zašeptal jsem.
Seth mi ještě chvíli zíral do očí, než si povzdychl a otočil se zády. "Myslím, že si za ní půjdu chvíli sednout. Neviděl jsem ji týdny."
Nesnažil jsem se ho zastavit, když vzal za kliku a zapadl do jejího pokoje. Aspoň ji bude někdo hlídat, stát se může cokoli. Potřebuju mluvit se Samem a samotnou bych ji tu nenechal. Ještě jsem se nahnul za dveře a podíval se na Setha, který seděl na zemi vedle Leahiny postele a držel ji za ruku.
"Sethe? Kde jsou ostatní?"
"Nečekali, že ji odvezeš sem. Čekají u Cullenových. Já jsem zrovna měl namířeno taky tam," zašeptal tichounce, aby ji nevzbudil, aniž by z ní spustil oči.
"Dík."
Vyběhl jsem z domu a zamířil k domu Cullenových. Nechtěl jsem se měnit, mohla by mi z toho vybouchnout hlava. Konečně jsem si zase protáhl nohy. Chtěl jsem být brzy zase zpátky a tak jsem pořádně sprintoval. Dorazil jsem k jejich domu do několika minut. Poznal jsem, kdy mě zaslechli. Uslyšel jsem několikero vytí a pak i dost hlasitý lidský rozhovor.
"Embry?" zavolal Quil.
Doběhl jsem na mýtinu před dům a zůstal zírat. Byli tam všichni, kteří se zajímali o Leah, z nichž bych tam pár lidí vůbec nečekal. U velké jedle napravo od hlavního vstupu stáli Sue s Charliem, jejichž pohledy byly svorně naprosto vyděšené. Ten Suein se dost podobal tomu Sethovu, který ji viděl v mé náruči před pár minutami, až na to, že na Setha neměla ani náhodou. Přesto byla zděšenější, než jsem ji kdy viděl.
Úplně sama seděla na zemi Moise s bolestným pohledem a rukama pevně obemknutýma kolem svých kolen.
Byla tam i Rachel, kterou bych tam ani omylem nečekal a která se držela za ruku s Paulem, zatímco ten živě diskutoval s Jaredem, pro změnu objímající Kim. Emily seděla na schodech ke vchodu s hlavou v dlaních.
Viděl jsem vchod do garáže, uvnitř které jsem slyšel rozčilené hlasy Emmetta a Rosalie.
Před verandou se producírovali Collin a Brady ve vlčí podobě, dívali se obezřetně jeden na druhého a bedlivě sledovali i okolí. Sam stál se založenýma rukama a se zamračeným pohledem na mě zíral a Quil běžel v lidské podobě směrem ke mně.
"Embry!"
"Nazdar," odpověděl jsem bez nadšení. Sice jsem byl šťastný, že ho vidím, přece jen to byl můj nejlepší kamarád, ale zrovna jsem se nedokázal radovat z ničeho. Vyloudil jsem na tváři unavený úsměv. "Rád vás všechny vidím."
"Můžeš na moment?" zavolal Sam.
"No jasně."
Jared a Paul zmlkli a otočili se k nám čelem. Když jsem se dostal dostatečně blízko, abych uviděl Samův výraz, došla mi slova. Kromě starosti tam byla i neuvěřitelná bolest, která pomalu mohla zápasit i s tou Sethovou. Zapomněl jsem, že ji svým způsobem taky miluje.
"Jak je jí?" zeptal se.
"Ne moc dobře. Pořád usíná... nebo omdlévá. Už to nerozeznám." Nehnul jsem při tom brvou, moje city byly pořád stejné, už jsem se nemohl tvářit bolestněji.
Sam to ovšem dokázal. Jeho černé oči zahalila další temnota, než je pevně zavřel a zatnul pěsti. Jared a Paul dál zírali zásadně buď jeden na druhého, nebo na svoje otisky, které odmítali pustit byť jen na pár centimetrů od sebe. Emily zvedla oči, střelila pohledem na Sama a pak se znovu sklonila. Quil stál vedle mě a povzbudivě mě popleskal po zádech.
"Carlisle tu bude brzo, uvidíš."
"Ne dřív než za hodinu a půl," zašklebil jsem se.
"Jak to víš?" zeptala se Moise s podtónem v hlase.
"Seth mluvil s Jakem."
"Leah je se Sethem?" vyzvídala Rachel.
Přikývl jsem. "U nich doma. Jestli chcete, běžte za nimi a počkejte na Carlisla tam. Dorazím za momentík. Same?"
Sam se na mě otočil a pak přelétl pohledem zbývající čekající. Mávl rukou směrem k La Push. "Běžte za Leah," pobídl je a pak se podíval na Emily, která ve stejné chvíli zvedla oči, takže se střetli pohledem. Nic neřekli, ale po pár vteřinách se Emily zvedla a odcházela. Ne uraženě, spíš chápavě. Odcházela ruku v ruce s Moise. Za nimi odešli Paul s Rachel, Jared s Kim a na závěr vlci. Sue a Charlieho jsem vůbec neviděl, museli odejít v okamžiku, kdy jsem řekl, že je Leah u Clearwaterových doma. Quil se ani nehnul. Mlčky stál a střílel pohledem ze mě na Sama.
"Quile, běž prosím."
Bez dalšího slova se otočil a odcházel. Pak jsem se teprve podíval Samovi do očí.
"Nevypadáš moc vyrovnaně," poukázal jsem na očividné.
"Taky se tak necítím," odpověděl zamračeně. "Trápí mě, co je s Leah. Nechápu, jak se mohla přestat měnit..."
"To nejsi sám."
"Carlisle na to přijde," řekl s důvěrou.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Raddo Raddo | Web | 2. listopadu 2012 v 5:07 | Reagovat

Žena je pro svého muže tím, co z ní udělá.

2 Arleneorare Arleneorare | E-mail | 22. července 2017 v 22:53 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170721

3 RogerFex RogerFex | E-mail | Web | 25. července 2017 v 15:16 | Reagovat

Dissertation Writing Service - EssayErudite.com

Our https://essayerudite.com/dissertation-writing-service/ provides a full-scale writing assistance accessible online 24/7.
Apart from many other writing companies, we are rather picky when forming a professional staff of experts.
Moreover, we try to make our every customer feel safe and pleased with the service.

4 Aaaucebrorm Aaaucebrorm | E-mail | Web | 29. července 2017 v 14:20 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

https://veronasegwaytours.com/

5 Leeannbap Leeannbap | E-mail | 10. srpna 2017 v 17:12 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708c

6 Dol33larDozy Dol33larDozy | E-mail | 12. srpna 2017 v 23:48 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#p2HERq352x>
<img>http://0.00000007.ru/3#R188CF5F9G</img>
</a>
------------------------
Постоянно огромное количество socks и proxy серверов online
в данный момент: 33557 IP в 198 странах
<b>Высокая анонимность - мы гарантируем, что наши эксклюзивные прокси сервера абсолютно анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не модифицируют http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и абсолютно всех соединений без эксплуатации VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Сокрыть или изменить ваш IP можно 2 кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ низкие цены на анлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при завершении времени действия аккуанта.
ICQ бот на абсолютно всех тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что необходимо для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#akcbEU892H>Vip proxy</a>
__________
купить прокси списком
торрент обход блокировки
блокировка видео вконтакте
kaspersky internet security прокси россии

7 Avito777keeni Avito777keeni | E-mail | 15. srpna 2017 v 20:53 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито подать объявление бесплатно без
аккаунты авито купить c баланс
авито свежие
авито самара
пакет турбо продажа +на авито

8 Georgesab Georgesab | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 20:22 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>как открыть млм компанию, ошибки в сетевом маркетинге</a>

9 BbnvFiebra BbnvFiebra | E-mail | Web | 20. září 2017 v 19:54 | Reagovat

online payday loans fast - http://paydayvax.org/
debt free <a href="http://paydayvax.org/">best online payday loans</a> ’

10 BlopEncult BlopEncult | E-mail | Web | 22. září 2017 v 8:45 | Reagovat

instant online loans bad credit
<a href="http://loansvtna.org/">payday loans</a>
fast payday loan online
<a href=http://loansvtna.org/>best online payday loans</a> ’

11 FvvsViogaw FvvsViogaw | E-mail | Web | 22. září 2017 v 22:56 | Reagovat

cialis online pharmacy
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis generic</a>
brand cialis buy online
<a href="http://cialisoanzb.com/">cheap cialis</a> ’

12 VqvqMeawl VqvqMeawl | E-mail | Web | 24. září 2017 v 14:31 | Reagovat

buying generic cialis
<a href="http://gawcialis.com/">cialis online</a>
cialis sales
<a href=http://gawcialis.com/>generic cialis</a> ’

13 FfvgLaully FfvgLaully | E-mail | Web | 24. září 2017 v 14:34 | Reagovat

brand cialis name online order
<a href="http://veucialis.com/">cialis online</a>
does generic cialis work
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis</a> ’

14 Ldvpierse Ldvpierse | E-mail | Web | 25. září 2017 v 1:37 | Reagovat

online pharmacy viagra
<a href="http://fuyviagraf.com/">generic viagra</a>
viagra online generic
<a href=http://fuyviagraf.com/>generic viagra</a> ’

15 DrvpbEratly DrvpbEratly | E-mail | Web | 26. září 2017 v 19:53 | Reagovat

viagra for women - http://viagraonszb.com/
buy cheap viagra online <a href="http://viagraonszb.com/">generic viagra</a> ’

16 Lvvdidioto Lvvdidioto | E-mail | Web | 27. září 2017 v 6:17 | Reagovat

viagra dose - https://viagraciom.com
viagra online canadian pharmacy <a href=https://viagraciom.com>viagra online</a> ’

17 Avito321smal Avito321smal | E-mail | 28. září 2017 v 6:48 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито требует денег за активацию
как сменить аккаунт на авито с частного лица
аккаунты avito компания
как восстановить аккаунт на авито зная только номер телефона
для чего нужен кошелек авито

18 Fvthsinfive Fvthsinfive | E-mail | Web | 28. září 2017 v 19:39 | Reagovat

cash money payday loan
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advance</a>
1000 easy payday loan
<a href="https://cashrvyn.com/">payday loans</a> ’

19 Avito321smal Avito321smal | E-mail | 29. září 2017 v 14:54 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито оренбург дам деньги в долг
фейковые аккаунты на авито
не могу удалить аккаунт на авито
деньги под расписку в самаре от частных лиц на авито
avito создать аккаунт

20 FvteEncult FvteEncult | E-mail | Web | 30. září 2017 v 15:44 | Reagovat

small payday loans
<a href="https://loansonlinevaec.org">payday loans online</a>
1 hour payday loan
<a href=https://loansonlinevaec.org>payday loans online</a> ’

21 Febbinfive Febbinfive | E-mail | Web | 30. září 2017 v 15:44 | Reagovat

guaranteed online personal loans
<a href="https://paydaykmae.com">payday advances</a>
student loan consolidation
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance</a> ’

22 Lvvodidioto Lvvodidioto | E-mail | Web | 2. října 2017 v 1:13 | Reagovat

buy viagra in england - http://viagrapfhze.com/
viagra generic online <a href=http://viagrapfhze.com/>viagra</a> ’

23 FwjjEncult FwjjEncult | E-mail | Web | 3. října 2017 v 18:42 | Reagovat

american advance payday loans
<a href="https://paydayllae.com/">fast payday loans</a>
guaranteed payday loans direct lenders
<a href=https://paydayllae.com/>payday loans online</a> ’

24 DebxEratly DebxEratly | E-mail | Web | 5. října 2017 v 2:31 | Reagovat

viagra in canada - http://sexviagen.com/
viagra online stores <a href="http://sexviagen.com/">viagra price</a> ’

25 SlavaSok SlavaSok | 5. října 2017 v 20:54 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week summer. Plus the university exams are approaching, it will be a hell. I am already being anxious maybe I should <a href=http://firmgains.com/drugs/ivedal-zolpidem>Contact</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

26 BethanyGpx BethanyGpx | E-mail | Web | 8. října 2017 v 15:44 | Reagovat
27 AlysonUhf AlysonUhf | E-mail | Web | 8. října 2017 v 16:30 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have tons of work to do next week summer. Plus the university exams are coming, it will be a disaster. I am already being anxious maybe I should <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/does-tramadol-have-tylenol-in-it>link</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

28 VbholMeawl VbholMeawl | E-mail | Web | 12. října 2017 v 12:56 | Reagovat

low dose cialis daily in canada
<a href="http://genericcialis-viaed.com/">cialis</a>
cialis tadalafil
<a href=http://genericcialis-viaed.com/>cheap cialis</a> ’

30 BethanyJkz BethanyJkz | E-mail | Web | 25. října 2017 v 21:08 | Reagovat
31 BqxvInonse BqxvInonse | E-mail | Web | 25. října 2017 v 21:39 | Reagovat

natural viagra substitutes
<a href="http://genericviagra-onat24.com/">viagra generic</a>
viagra online stores
<a href=http://genericviagra-onat24.com/>viagra online</a> ’

32 IgorLoova IgorLoova | E-mail | Web | 1. prosince 2017 v 17:12 | Reagovat

Осень песок на обуви
Заходите  в детский сад  одеваете  бахилы и все чисто,
дешовые отличного качества бахилы
смотрите тут ===> <a href=http://vilada.ru/item/102-bakhily-pvd-povyshennojj-prochnosti>КАЧЕСТВЕННЫЕ НЕДОРОГИЕ БАХИЛЫ</a>

33 Kdbccfheifs Kdbccfheifs | E-mail | Web | 10. prosince 2017 v 1:10 | Reagovat

bad credit no payday loan http://paydayloansonlinenow.us.com/
24 hour payday loans online <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>cash advance</a>

34 Jthasbroata Jthasbroata | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 19:39 | Reagovat

bad credit instant approval payday loans
<a href="https://24hrspaydayloans.com/">same day payday loans</a>
australian payday loans
<a href=https://24hrspaydayloans.com/>instant payday loans</a>

35 Jthasvbroata Jthasvbroata | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 20:52 | Reagovat

online loans
<a href="https://installmentloannbbm.com/">same day payday loans</a>
student loan forgiveness
<a href=https://installmentloannbbm.com/>payday loans online direct lenders only</a>

36 Dbsdbinfive Dbsdbinfive | E-mail | Web | 30. prosince 2017 v 22:04 | Reagovat

quick faxless payday loan
<a href="https://cashadvancezqko.com/">fast payday loans</a>
business loans
<a href="https://cashadvancezqko.com/">payday loans no credit check</a>

37 Jnxvbroata Jnxvbroata | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 17:11 | Reagovat

100 no fax payday loan
<a href="https://personalnaeloan.com/">cash loans</a>
consolidate credit cards
<a href=https://personalnaeloan.com/>best payday loans</a>

38 Dmdinfive Dmdinfive | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 18:20 | Reagovat

student loan calculator
<a href="https://installmentokmloan.com/">bad credit loan</a>
200 cash payday loan
<a href="https://installmentokmloan.com/">cash advances</a>

39 Dndinfive Dndinfive | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 18:54 | Reagovat

bad credit installment loans
<a href="https://paydayvtulo.org/">fast payday loans</a>
get loan
<a href="https://paydayvtulo.org/">payday advance loans</a>

40 Jbbbroata Jbbbroata | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 19:35 | Reagovat

payday loan online
<a href="https://personalnae.org/">fast payday loans</a>
usa payday advance
<a href=https://personalnae.org/>payday loans online</a>

41 Mcswrorm Mcswrorm | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 20:50 | Reagovat

buy generic viagra
<a href="http://viagraonszb.com/">viagra generic</a>
online viagra order
<a href="http://viagraonszb.com/">buying viagra</a> ’

42 EVtbruilk EVtbruilk | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 21:13 | Reagovat

side effects of viagra
<a href=http://viagraocns.com/>canada viagra</a>
generic viagra from india
<a href="http://viagraocns.com/">buying viagra</a>

43 Mbswrorm Mbswrorm | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 4:58 | Reagovat

generic viagra sale
<a href="http://newmed1onlinev.com/">where to buy viagra</a>
generic viagra online
<a href="http://newmed1onlinev.com/">buy viagra now</a> ’

44 FntLaully FntLaully | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 4:22 | Reagovat

mail order cialis
<a href="http://cialisenax.com/">buy generic cialis</a>
cialis tadalafil
<a href=http://cialisenax.com/>purchase cialis</a> ’

45 FwenViogaw FwenViogaw | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 6:07 | Reagovat

cialis pills
<a href="http://retcialis.com/"></a>
order cialis no prescription
<a href="http://retcialis.com/">cialis on line</a> ’

46 FndViogaw FndViogaw | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 5:38 | Reagovat

cialis women use
<a href="http://cialpharmedi.com/"></a>
cialis once a day pill
<a href="http://cialpharmedi.com/">free cialis</a> ’

47 GbvLaully GbvLaully | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 10:09 | Reagovat

cialis online without prescription
<a href="http://veucialis.com/">tadalafil cialis</a>
cialis soft tab
<a href=http://veucialis.com/>buy cheap cialis</a> ’

48 RvdEratly RvdEratly | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 10:07 | Reagovat

how to get viagra without a prescription http://genericonlineviaqra.com/ ok’

49 MhtFiebra MhtFiebra | E-mail | Web | 1. února 2018 v 11:52 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
approval payday loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance near me</a>

50 Lelandpop Lelandpop | E-mail | Web | 3. února 2018 v 18:31 | Reagovat

Fantastic beat ! I would like to apprentice while you amend your website, how could i subscribe for a blog site? The account aided me a acceptable deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast offered bright clear idea
<a href=http://genericviasra.com/>viagra online</a>

51 JustinGah JustinGah | E-mail | Web | 6. února 2018 v 22:47 | Reagovat

Thanks a lot, I enjoy it!
daily cialis problems
<a href="http://cialismsnntx.com/">cialis generic</a> cialis auf den philippinen
<a href=http://cialismsnntx.com/>cialis generic</a>

52 ChiersphizeMn ChiersphizeMn | E-mail | Web | 14. února 2018 v 2:40 | Reagovat

is there a generic for viagra or cialis
<a href=http://viagrauga.com/>order viagra</a>
welche dosis bei viagra
<a href="http://viagrauga.com/">purchase viagra</a>
legal age to buy viagra

53 Grdloota Grdloota | E-mail | Web | 22. února 2018 v 2:22 | Reagovat

Hi!
<a href="http://buycialisomskc.com/">cialis online</a>
cheap generic cialis
<a href=http://buycialisomskc.com/>generic cialis</a> OK’

54 BrcViogaw BrcViogaw | E-mail | Web | 22. února 2018 v 13:16 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://cialisonlineoansx.com/"></a>
cialis brand
<a href="http://cialisonlineoansx.com/">cialis sale</a> OK’

55 Lqxloota Lqxloota | E-mail | Web | 26. února 2018 v 15:06 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnnc.com/">cialis</a>
cialis without a prescription
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis price</a> OK’

56 LqhViogaw LqhViogaw | E-mail | Web | 27. února 2018 v 2:47 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://retcialis.com/"></a>
buy cialis cheap
<a href="http://retcialis.com/">cialis price</a> OK’

57 FfvDoosy FfvDoosy | E-mail | Web | 3. března 2018 v 0:37 | Reagovat

<a href="http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/">generic cialis</a>
viagra in canada
<a href=http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/>herbal erectile dysfunction pills</a>  OK’

58 Trevornap Trevornap | E-mail | Web | 7. března 2018 v 23:12 | Reagovat

Good day I am so thrilled I found your site, I really found you by mistake, while I was searching on Bing for something else, Anyhow I am here now and would just like to say cheers for a remarkable post and a all round entertaining blog (I also love the theme/design), I don't have time to read through it all at the moment but I have saved it and also added your RSS feeds, so when I have time I will be back to read more, Please do keep up the excellent job.

when will generic cialis be available in canada <a href="http://cialisbsl.su/">generic cialis</a> cheap cialis.com <a href=http://cialispego.com/>generic cialis</a> cialis 5mg packungsbeilage

viagra 100 pictures <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra on line</a> find sites computer shop viagra search <a href="viagrawithoutadoctormsn.com/">buy viagra</a> what enzyme is inhibited by viagra

prescription without a doctor's prescription <a href=http://canadianpharmacymsn.com/>canadian online pharmacy</a> drugstore online <a href="http://canadianpharmacymsn.com/">list of approved canadian pharmacies</a> canada drug

59 Trevornap Trevornap | E-mail | Web | Včera v 22:38 | Reagovat

Great article, just what I was looking for.
<a href=http://genericviagracubarx.com/#>viagra 100mg pills for sale</a>
jonathan adler viagra jar
<a href="http://genericviagracubarx.com/#">viagra 100mg pills for sale</a>

60 Canadanap Canadanap | E-mail | Web | Včera v 23:18 | Reagovat

Hey! This is my 1st comment here so I just wanted to give a quick shout out and say I really enjoy reading through your articles. Can you suggest any other blogs/websites/forums that cover the same topics? Thanks!

online pharmacy no prescription needed
<a href=http://canadianpharmacycubarx.com/#>canadian pharmacies that ship to the us</a>
king pharmacy
<a href="http://canadianpharmacycubarx.com/#">canadian pharmacies that are legit</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama