______________________________________________________________________
FOTKY KOPÍRUJTE S IKONKOU BLOGU, TEXTY NEKOPÍRUJTE VŮBEC!!!

Aktuálně: Downloads The Vampire Diaries: 1. série + 2. série

Čtěte povídku na pokračování WereWolfWoman, která volně navazuje na BD!!!
V nové 43. kapitole čtěte, jak si Leah a Embry užijí první společné
chvilky po několika měsících. :)
Přečtěte si také povídky, vyprávěné:
______________________________________________________________

WereWolfWoman - 34. kapitola

12. února 2011 v 11:36 | elle |  ••• POVÍDKY
Další část WWW. :) Příjemné čtení.
Celý dílek je z pohledu Embryho. Pomůže to Leah?
NEKOPÍROVAT!!!!!!!!!Počkejte moment, přerušil jsem prudký tok myšlenek Collina a Paula. Kde už jsou?
Čekají na spoj v Londýně, odpověděl rychle Paul. Seth sehnal Charlieho, takže Sue volala na letiště, zarezervovala letenky a naštěstí sehnala volný místa. Měli by tu být dřív než vy.
Asi by to pro Leah bylo dobrý, vidět mámu, nemyslíš? dodal Collin.
To určitě, souhlasil jsem pomalu. A co Carlisle? On byl teď ten nejdůležitější.
Jared a Sam doběhli ke Cullenovým, začal Paul.
Jo. Byl tam Emmett a Rosalie. Trochu zírali, co tam dělají, ale zavolali Carlislovi, kterej je spolu s Jakem na cestě do La Push, dodal Brady, kterého jsem si předtím vůbec nevšiml.
I když je to pro něj šílený, být od Nessie tak daleko, nedokázal tam zůstat, když je Leah zraněná, pomyslel si zamyšleně Paul. Mají teď spolu divný pouto. Kdyby nebyl Jake otisknutej, nevěděl bych, co si o tom myslet. Takhle to jenom nechápu.
Víš co, zmlkni, Paule, odbyl jsem ho. To pouto je zajímavý, ale tobě do toho nic není.
Díky za upozornění, pomyslel si Paul sarkasticky.
Kdy mají dorazit? zeptal jsem se, aniž bych to víc komentoval.
Asi tam budete první, pomyslel si opatrně Collin. Snaží se, ale nechytili letadlo, takže musí běžet. Není to zrovna nejblíž.
No jasně, pomyslel jsem si s obavou. Snad to bude stačit.
Co se stalo? zeptal se Brady.
Začalo ji bolet břicho, odpověděl jsem smutně. Hele musím jít, jenom jsem chtěl zjistit, jak jste na tom. My tam budeme nejpozději zítra večer.
Dobře, budeme vás čekat.
Jo a mohl bych tě o něco poprosit, Paule? Druzí dva byli moc mladí, neměli řidičák.
Je to nutný? zeptal se otráveně, když poznal, co mu chci.
Nejsem zloděj, to auto jsem si jen půjčil. A nechci se od Leah potom hnout. Tohle bude akce na pár dní.
Jasně. No jo, asi jsem vyměkl. Paul se zašklebil. Ale co... uděláme si s Rachel výlet.
Jo a ještě jedna věc, dodal Collin. Seth je poslední dobou trochu...
Nervózní?
Jo, nervózní, díky, Brady. Z Collinových myšlenek jsem ale poznal, že nervózní rozhodně není to pravé slovo.
Nedivím se mu, odsekl jsem. Je to jeho sestra!
Já netvrdil, že se tomu divím, protestoval Collin a kdyby měl ruce, zvedl by je na znamení obrany. My o ni máme přece taky strach!
No jasně, já netvrdil nic jinýho, couval jsem. Díky nim se Carlisle vrátí včas. Zítra teda čau, rozloučil jsem se rychle. Chtěl jsem jít za Leah.
Čau, Embry.
Jo, čau, přidal se Collin k Bradymu.
Nazdar, dodal Paul. A v klidu! Za chvíli budete doma.
Bez dalšího slova jsem se proměnil zpátky do lidské podoby. Byl jsem rád, že Carlisle je na cestě, i že je s ním Jacob. To Leah pomůže. Taky bylo fajn, že Seth sehnal Sue a Charlieho, Sue musí být mrtvá strachy.
Oblékl jsem se a zamířil zpátky do auta. Leah spala, byl jsem tomu opravdu rád. Hlavu měla opřenou o polštáře, vlasy v očích a ruce na břiše. Tak jo, žádná zdržovačka. Koukat na ni můžu i ve zpětném zrcátku, nebo případně později. Teď potřebujeme popojet. Řekl jsem, že tam budeme nejdéle zítra večer. Teď bylo kolem třetí v noci, takže na to mám nějakých šestnáct hodin. Řekl bych, že to bude stačit. Ovšem ne za předpokladu, že tady teď budu stát a zírat na ni.
Po dalších deseti minutách jsem se opravdu pohnul. Sedl jsem si za volant a nastartoval. Byl jsem šťastný, že jsem si půjčil tak tiché auto. Neukradl, jak naznačoval Paul. Vrátím ho. Tedy on ho vrátí. Někdo ho vrátí. Každopádně ten majitel ho dostane zpátky. Bože já už opravdu cvokatím. Jsem blázen, nebezpečně vyšinutý psychopat. Leah je zraněná a já přemýšlím nad city nějakého cizího chlapa. Nepředpokládal jsem, že tohle auto vlastní žena.
Zamrkal jsem a přestal nad tím uvažovat. Zrychlil jsem a předjel Bentley, co jel před námi a pěkně zdržoval.
Jel jsem pořád dál a snažil se nemyslet na nic. Bylo skoro poledne, když se Leah probrala.
"Jak ti je?" zeptal jsem se a mrkl na ni přes zrcátko. Byl jsem zrovna na dálnici s poměrně hustým provozem a nechtěl jsem riskovat, že se ohlédnu přes rameno, zadívám se na ni a někam to napálím. Mně by se pravděpodobně nic nestalo, ale Leah by to asi hned tak nerozchodila. Kromě toho by to určitě přitáhlo nevítanou pozornost okolí.
"Pořád stejně," řekla s ulehčením. Asi čekala, že až se probere, zase něco přibyde. Byl jsem snad šťastnější než ona.
"To jsem rád," usmál jsem se a sevřel pevněji volant.
"Děje se něco?"
Její otázka byla podezřívavá. Netuším proč. Choval jsem se naprosto pohodově. Nemohla na mně absolutně nic poznat.
"Nic, proč?"
"Řídíš celou noc?" zeptala se s přimhouřenýma očima vyčítavě.
"Ne," řekl jsem vyhýbavě. "Zastavil jsem."
"Na jak dlouho?" vyzvídala.
"Proměnil jsem se." To také nebyla přímá odpověď.
"Co ses dozvěděl?" řekla s povzdechem.
"Carlisle a Jake jsou na cestě do La Push, Sue a Charlie čekají v Londýně na letadlo."
"Jsem ráda, že si už máma nemyslí, že jsem v Evropě. Netuším, jak na to přišla," zahuhlala si spíš pro sebe než pro mě. "Proč se vrací i Jake?"
"Nečekala jsi snad, že si nebude všímat, že jsi zraněná, že ne?" zeptal jsem se s údivem. "Já teda rozhodně ne."
"Asi jsem to měla čekat. Kdy tam dorazíme?" Snažila se, aby její otázka nezněla moc vážně, ale slyšel jsem v jejím hlase bolestný podtón. I když se snažila, musela trpět bolestí. Už to bylo dlouho, co spadla.
Volant musel být štěstím bez sebe, že je dělaný z materiálu, který se tak snadno nerozmačká nebo nezlomí, pomyslel jsem si, když jsem zase pevně zatnul obě ruce kolem koženého potahu, co byl na povrchu. Opravdu jsem se už bál, co s ní bude.
"Za pár hodin," uklidnil jsem ji. "Už jsme skoro tam."
"To jsem ráda," zašeptala se zavřenýma očima. O pár vteřin později jsem podle pravidelného oddechování poznal, že už zase usnula.
Měl jsem chuť zařvat. Ne, zařvat ne. Zavýt jako vlk tak hlasitě, že to bude slyšet až na druhém konci světa. Tak nahlas, že to zburcuje všechny v La Push, a oni mi přiběhnou na pomoc. Přivedou s sebou Carlisla, který mi řekne, co je s Leah, která se brzy uzdraví. Výt dlouho a intenzivně. Vybít si tak tu bolest, co mě poslední dobou sžírala jako kyselina, kterou jsem cítil v žilách místo krve. Jako by mi tam kolovala a snažila se mě pomaličku umučit k smrti.
Proč Leah? Co komu udělala tak strašného, že musí od začátku všechno odnášet ona? Proč, sakra? Proč? No proč?
Praštil jsem pravou rukou do volantu, ale neulevilo se mi. Na to, aby se mi alespoň trošičku ulevilo, teď nebylo nic vhodného v dosahu. Podíval jsem se na Leah do zpětného zrcátka, které jsem měl nastavené nikoliv tak, abych viděl za sebe na silnici, ale abych viděl na ni. Dozadu mi stačí vidět těmi postranními, no ne?
S radostí bych na sebe veškerou její bolest převzal, jen kdyby jí to pomohlo. Tohle si nezasloužila. Tolik smůly najednou si nezaslouží žádný slušný člověk. Člověk, vlk ani upír.
Bylo kolem sedmé večer, když jsme minuli Seattle. Hlasitě jsem vydechl úlevou. Za chvilku už bude u Carlisla. Pokud už ovšem s Jakem dorazili.
Musel jsem trochu zpomalit, když jsem málem nevybral jednu ze zatáček na silnici, vedoucí do Forks. Rozhodně se tady s tím autem manévrovalo mnohem hůř než předtím na dálnici.
Viděl jsem, jak se v křoví podél silnice Quil s Jaredem otočili a pádili zpátky do La Push, aby oznámili, že se blížíme. Těsně předtím, než se ztratili, jsem jim stihl kývnout na pozdrav.
Silou vůle jsem se přinutil zpomalit. Za předpokladu, že bych to neudělal, by se mohlo stát, že bychom ani nedojeli. Předtím jsem jel ještě mnohem rychleji, takže ani teď se nedostala rychlost auta pod stovku, přestože jsem dost brzdil.
Řízl jsem poslední zatáčku a uviděl dům Clearwaterových. Byl tichý a tmavý. To snad ne. Zastavil jsem a vypnul motor.
"Jsme doma?" zeptala se Leah. Její otázka byla tichá, ale stejně jsem nadskočil. Myslel jsem, že spí.
"Konečně," odpověděl jsem s úlevou.
Vyskočil jsem z auta a vytáhl ji ven. Střechu jsem stihl stáhnout už po cestě, nestála mi tedy v cestě. Leah byla nápomocná. I když ji to muselo bolet, zvedla ruce, takže jsem ji dokázal bez problémů zvednout, aniž bych jí víc pochroumal tu nohu nebo ta žebra.
"Vypadáš smutně," podotkl jsem, když jsem ji nesl ke dveřím. Ostatní vlci buď ještě nestihli dorazit, nebo čekali jinde.
"To nic," odbyla to a opřela si mi hlavu o hruď.
"Nejsi ráda, že jsi doma?" vyzvídal jsem nejistě.
"Jsem."
"Vážně?"
"Jsem šťastná jako blecha, nevidíš?" řekla sarkasticky a zavřela oči.
Nestihl jsem odpovědět, protože jsem za sebou někoho uslyšel. Konečně jsem plně pochopil, co měli Collin s Bradym na mysli ohledně Sethovy nervozity.
"Leah!" zařval Seth jako smyslů zbavený.
Leah sebou škubla a otevřela oči. Zastavil jsem se a otočil se směrem k Sethovi, aby na něj viděla.
"Sethe?" zašeptala a ruka se jí svezla dolů, jako by ztrácela sílu. Pak jí začaly téct slzy.
Seth k nám doběhl rychlostí světla a zastavil se těsně u nás. Pohladil Leah po vlasech a zděsil se v okamžiku, kdy mu ruka spočinula na jejím zranění na hlavě.
"Carlisle je na cestě," ujistil ji Seth hned. "I Jake."
"Ráda tě vidím," zahrála to do outu a pokusila se o úsměv. Muselo to vypadat žalostně, ale viděl jsem ji jen z jedné strany, respektive seshora, odkud jsem to nemohl posoudit.
"Chyběla jsi mi," řekl zmučeně Seth a natáhl ruce, jako by ji ode mě chtěl převzít.
"Bolí ji i sebemenší pohyb," upozornil jsem ho a opatrně jsem si ji přitiskl ještě víc k sobě.
"No jo," zahučel Seth a běžel otevřít dveře.
Vynesl jsem ji po schodech nahoru do jejího pokoje. Velice jemně, abych jí nic dalšího neudělal, jsem ji položil na postel. Seth zvedl deku, než jsem ji uložil, a zase ji přes ni přehodil, když už ležela. Určitě si všiml, že se klepala zimou.
"Díky," zamumlala a v dalším okamžiku zase usnula. Tohle už není normální. Když už jsem teď nebyl tak blízko ní, nepoznal jsem, jestli je to spánek, anebo jestli omdlela. Vyděsilo mě to.
Kývl jsem na Setha a vyšel jsem ze dveří na chodbu. Následoval mě, zatímco se ještě ohlížel za sestrou.
"Kdy má dorazit Carlisle?" zeptal jsem se šeptem.
"Měnil jsem se před chvílí, Jake tvrdil, že jsou ještě asi dvě hodiny běhu odsud," odpověděl zamračeně. "Jake tak uhání, že mu Carlisle skoro nestačí. Teda opravdu by mu nestačil, kdyby na něj Jake nebral ohled. Znám jedinou osobu, která mu dokáže konkurovat."
Oba jsme se podívali na zavřené dveře, za kterými spala Leah.
"Co myslíš, že s ní je?" zašeptal Seth bolestně.
"Spadla ze skály, mohlo se jí stát cokoli," odvětil jsem.
"Víš, že na to se neptám," řekl a zabodl mi pohled do očí.
Ano. Věděl jsem to moc dobře. "Netuším," zašeptal jsem.
Seth mi ještě chvíli zíral do očí, než si povzdychl a otočil se zády. "Myslím, že si za ní půjdu chvíli sednout. Neviděl jsem ji týdny."
Nesnažil jsem se ho zastavit, když vzal za kliku a zapadl do jejího pokoje. Aspoň ji bude někdo hlídat, stát se může cokoli. Potřebuju mluvit se Samem a samotnou bych ji tu nenechal. Ještě jsem se nahnul za dveře a podíval se na Setha, který seděl na zemi vedle Leahiny postele a držel ji za ruku.
"Sethe? Kde jsou ostatní?"
"Nečekali, že ji odvezeš sem. Čekají u Cullenových. Já jsem zrovna měl namířeno taky tam," zašeptal tichounce, aby ji nevzbudil, aniž by z ní spustil oči.
"Dík."
Vyběhl jsem z domu a zamířil k domu Cullenových. Nechtěl jsem se měnit, mohla by mi z toho vybouchnout hlava. Konečně jsem si zase protáhl nohy. Chtěl jsem být brzy zase zpátky a tak jsem pořádně sprintoval. Dorazil jsem k jejich domu do několika minut. Poznal jsem, kdy mě zaslechli. Uslyšel jsem několikero vytí a pak i dost hlasitý lidský rozhovor.
"Embry?" zavolal Quil.
Doběhl jsem na mýtinu před dům a zůstal zírat. Byli tam všichni, kteří se zajímali o Leah, z nichž bych tam pár lidí vůbec nečekal. U velké jedle napravo od hlavního vstupu stáli Sue s Charliem, jejichž pohledy byly svorně naprosto vyděšené. Ten Suein se dost podobal tomu Sethovu, který ji viděl v mé náruči před pár minutami, až na to, že na Setha neměla ani náhodou. Přesto byla zděšenější, než jsem ji kdy viděl.
Úplně sama seděla na zemi Moise s bolestným pohledem a rukama pevně obemknutýma kolem svých kolen.
Byla tam i Rachel, kterou bych tam ani omylem nečekal a která se držela za ruku s Paulem, zatímco ten živě diskutoval s Jaredem, pro změnu objímající Kim. Emily seděla na schodech ke vchodu s hlavou v dlaních.
Viděl jsem vchod do garáže, uvnitř které jsem slyšel rozčilené hlasy Emmetta a Rosalie.
Před verandou se producírovali Collin a Brady ve vlčí podobě, dívali se obezřetně jeden na druhého a bedlivě sledovali i okolí. Sam stál se založenýma rukama a se zamračeným pohledem na mě zíral a Quil běžel v lidské podobě směrem ke mně.
"Embry!"
"Nazdar," odpověděl jsem bez nadšení. Sice jsem byl šťastný, že ho vidím, přece jen to byl můj nejlepší kamarád, ale zrovna jsem se nedokázal radovat z ničeho. Vyloudil jsem na tváři unavený úsměv. "Rád vás všechny vidím."
"Můžeš na moment?" zavolal Sam.
"No jasně."
Jared a Paul zmlkli a otočili se k nám čelem. Když jsem se dostal dostatečně blízko, abych uviděl Samův výraz, došla mi slova. Kromě starosti tam byla i neuvěřitelná bolest, která pomalu mohla zápasit i s tou Sethovou. Zapomněl jsem, že ji svým způsobem taky miluje.
"Jak je jí?" zeptal se.
"Ne moc dobře. Pořád usíná... nebo omdlévá. Už to nerozeznám." Nehnul jsem při tom brvou, moje city byly pořád stejné, už jsem se nemohl tvářit bolestněji.
Sam to ovšem dokázal. Jeho černé oči zahalila další temnota, než je pevně zavřel a zatnul pěsti. Jared a Paul dál zírali zásadně buď jeden na druhého, nebo na svoje otisky, které odmítali pustit byť jen na pár centimetrů od sebe. Emily zvedla oči, střelila pohledem na Sama a pak se znovu sklonila. Quil stál vedle mě a povzbudivě mě popleskal po zádech.
"Carlisle tu bude brzo, uvidíš."
"Ne dřív než za hodinu a půl," zašklebil jsem se.
"Jak to víš?" zeptala se Moise s podtónem v hlase.
"Seth mluvil s Jakem."
"Leah je se Sethem?" vyzvídala Rachel.
Přikývl jsem. "U nich doma. Jestli chcete, běžte za nimi a počkejte na Carlisla tam. Dorazím za momentík. Same?"
Sam se na mě otočil a pak přelétl pohledem zbývající čekající. Mávl rukou směrem k La Push. "Běžte za Leah," pobídl je a pak se podíval na Emily, která ve stejné chvíli zvedla oči, takže se střetli pohledem. Nic neřekli, ale po pár vteřinách se Emily zvedla a odcházela. Ne uraženě, spíš chápavě. Odcházela ruku v ruce s Moise. Za nimi odešli Paul s Rachel, Jared s Kim a na závěr vlci. Sue a Charlieho jsem vůbec neviděl, museli odejít v okamžiku, kdy jsem řekl, že je Leah u Clearwaterových doma. Quil se ani nehnul. Mlčky stál a střílel pohledem ze mě na Sama.
"Quile, běž prosím."
Bez dalšího slova se otočil a odcházel. Pak jsem se teprve podíval Samovi do očí.
"Nevypadáš moc vyrovnaně," poukázal jsem na očividné.
"Taky se tak necítím," odpověděl zamračeně. "Trápí mě, co je s Leah. Nechápu, jak se mohla přestat měnit..."
"To nejsi sám."
"Carlisle na to přijde," řekl s důvěrou.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (175)
Zobrazit starší komentáře

101 Geraldreord Geraldreord | E-mail | Web | 29. března 2018 v 4:54 | Reagovat

cheap female viagra <a href=http://viagrawithoutdoctorbnt.com/>viagra without a doctor prescription</a> why women shouldnt take viagra
results of using viagra <a href="http://viagrawithoutdoctorbnt.com/">viagra without doctor prescription</a> fine viagra

102 Geraldreord Geraldreord | E-mail | Web | 29. března 2018 v 16:41 | Reagovat

viagra c best supplier <a href=http://viagrawithoutdoctorbnt.com/>viagra without doctor prescription</a> cost comparison for viagra
viagra racing <a href="http://viagrawithoutdoctorbnt.com/">viagra without a doctor prescription</a> can companies make generic viagra

103 Georgewooth Georgewooth | E-mail | Web | 29. března 2018 v 20:27 | Reagovat

uk alternative viagra <a href=http://viagrawithoutdoctorntx.com/>viagra without doctor prescription</a> buy discount viagra online
spider bite viagra <a href="http://viagrawithoutdoctorntx.com/">viagra without a doctor prescription</a> can viagra cause yellow semen

104 Gordonboato Gordonboato | E-mail | Web | 29. března 2018 v 23:15 | Reagovat

viagra study with women <a href=http://viagrawithoutdoctormsn.com/>viagra without a doctor prescription</a> viagra free consultation
buying viagra overseas <a href="http://viagrawithoutdoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription</a> philadelphia urology viagra

105 Gordonboato Gordonboato | E-mail | Web | 30. března 2018 v 2:06 | Reagovat

awesome viagra bull <a href=http://viagrawithoutdoctormsn.com/>viagra without a doctor prescription</a> free viagra sample viagra sample
viagra and wrestling <a href="http://viagrawithoutdoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription</a> fda regulations on viagra

106 Geraldreord Geraldreord | E-mail | Web | 30. března 2018 v 19:35 | Reagovat

over the counter viagra alternatives <a href=http://viagrawithoutdoctorbnt.com/>viagra without a doctor prescription</a> viagra erection continues after sex
watermelon viagra affect <a href="http://viagrawithoutdoctorbnt.com/">viagra without a doctor prescription usa</a> viagra for less

107 Gordonboato Gordonboato | E-mail | Web | 30. března 2018 v 20:23 | Reagovat

altertive viagra <a href=http://viagrawithoutdoctormsn.com/>viagra no prescription</a> natural viagra nitric oxide
is viagra better <a href="http://viagrawithoutdoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription</a> viagra 150

108 Georgewooth Georgewooth | E-mail | Web | 30. března 2018 v 20:23 | Reagovat

does viagra work on transsexuals <a href=http://viagrawithoutdoctorntx.com/>brand viagra without a doctor prescription</a> viagra results videos
viagra agression <a href="http://viagrawithoutdoctorntx.com/">viagra without prescription</a> cheep viagra uk

109 Georgewooth Georgewooth | E-mail | Web | 30. března 2018 v 21:14 | Reagovat

horrible headache from viagra <a href=http://viagrawithoutdoctorntx.com/>viagra without doctor prescription</a> free viagra videos
tpa stroke viagra <a href="http://viagrawithoutdoctorntx.com/">viagra without doctor prescription</a> viagra party

110 Gordonboato Gordonboato | E-mail | Web | 30. března 2018 v 22:03 | Reagovat

us pharmacy viagra <a href=http://viagrawithoutdoctormsn.com/>viagra without a doctor prescription</a> female version of viagra
how long does viagra last for <a href="http://viagrawithoutdoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription usa</a> gynecology viagra

111 Geraldreord Geraldreord | E-mail | Web | 30. března 2018 v 23:46 | Reagovat

idose viagra <a href=http://viagrawithoutdoctorbnt.com/>viagra without a doctor prescr_iption usa</a> viagra online brisbane
who needs viagra <a href="http://viagrawithoutdoctorbnt.com/">viagra without a doctor prescription</a> viagra canada cheap

112 Gordonboato Gordonboato | E-mail | Web | 31. března 2018 v 1:36 | Reagovat

food alternetives to viagra <a href=http://viagrawithoutdoctormsn.com/>viagra without a doctor prescription</a> viagra free samples canada
viagra pin up girl <a href="http://viagrawithoutdoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription</a> viagra fuck

113 GbcSedia GbcSedia | E-mail | Web | 31. března 2018 v 21:58 | Reagovat

generic cheap viagra
<a href=http://vigraviagra.com/>viagra price</a>
buy viagra in england
<a href="http://vigraviagra.com/">viagra price</a> OK’

114 canada drugs online canada drugs online | E-mail | Web | 31. března 2018 v 23:56 | Reagovat

After looking at a few of the articles on your site, I seriously like your way of writing a blog. I book-marked it to my bookmark site list and will be checking back in the near future. Please visit my website as well and tell me your opinion.

115 cialis canadian pharmacy cialis canadian pharmacy | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 0:10 | Reagovat

Hello I am so thrilled I found your webpage, I really found you by accident, while I was searching on Askjeeve for something else, Anyhow I am here now and would just like to say kudos for a marvelous post and a all round enjoyable blog (I also love the theme/design), I don't have time to browse it all at the minute but I have book-marked it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a lot more, Please do keep up the excellent job.

116 FrankBanny FrankBanny | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 0:11 | Reagovat

canadian pharmacies online
<a href=http://canadianpharmacysilo.com/#>canadadrugs</a>
mexican pharmacies online
<a href="http://canadianpharmacysilo.com/#">canadian pharmacies legitimate</a>

117 FrankBanny FrankBanny | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 1:04 | Reagovat

canadian pharma companies
<a href=http://canadianpharmacysilo.com/#>no 1 canadian pharcharmy online</a>
prescription drugs canada
<a href="http://canadianpharmacysilo.com/#">canada drugs</a>

118 northwest pharmacy canada northwest pharmacy canada | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 1:50 | Reagovat

Nice respond in return of this question with genuine arguments and telling the whole thing concerning that.

119 canadadrugs price list canadadrugs price list | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 2:41 | Reagovat

I think this is among the most vital info for me. And i'm glad reading your article. But should remark on few general things, The site style is ideal, the articles is really excellent : D. Good job, cheers

120 FrankBanny FrankBanny | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 2:54 | Reagovat

prescription drugs online without
<a href=http://canadianpharmacysilo.com/#>canadian pharmacy viagra brand</a>
mexican pharmacy online
<a href="http://canadianpharmacysilo.com/#">canadian pharmacies that ship to the us</a>

121 canada drugs online canada drugs online | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 3:35 | Reagovat

I blog frequently and I seriously appreciate your information. The article has truly peaked my interest. I'm going to bookmark your website and keep checking for new details about once a week. I subscribed to your RSS feed as well.

122 canadian pharmacy uk delivery canadian pharmacy uk delivery | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 4:33 | Reagovat

This design is steller! You definitely know how to keep a reader entertained. Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost...HaHa!) Excellent job. I really enjoyed what you had to say, and more than that, how you presented it. Too cool!

123 FrankBanny FrankBanny | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 16:45 | Reagovat

visit poster's website
<a href=http://canadianpharmacysilo.com/#>canadian drug store</a>
online canadian discount pharmacy
<a href="http://canadianpharmacysilo.com/#">canadian pharmacies online</a>

124 canadian pharmacies shipping to usa canadian pharmacies shipping to usa | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 18:34 | Reagovat

First of all I would like to say awesome blog! I had a quick question which I'd like to ask if you don't mind. I was curious to find out how you center yourself and clear your thoughts before writing. I have had a tough time clearing my mind in getting my ideas out there. I truly do enjoy writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes are generally lost simply just trying to figure out how to begin. Any suggestions or hints? Cheers!

125 canadian pharmacies mail order canadian pharmacies mail order | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 20:20 | Reagovat

Hi there, after reading this amazing piece of writing i am too glad to share my familiarity here with mates.

126 northwest pharmacy canada northwest pharmacy canada | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 22:15 | Reagovat

Excellent post however , I was wanting to know if you could write a litte more on this subject? I'd be very grateful if you could elaborate a little bit more. Kudos!

127 FrankBanny FrankBanny | E-mail | Web | 2. dubna 2018 v 3:34 | Reagovat

buy prescription drugs without doctor
<a href=http://canadianpharmacysilo.com/#>global pharmacy canada</a>
walmart pharmacy price check
<a href="http://canadianpharmacysilo.com/#">the canadian pharmacy</a>

128 most reliable canadian pharmacies most reliable canadian pharmacies | E-mail | Web | 2. dubna 2018 v 4:10 | Reagovat

Great post. I was checking continuously this blog and I'm impressed! Very useful info specially the last part :) I care for such information much. I was looking for this certain information for a long time. Thank you and best of luck.

129 canada pharmacies canada pharmacies | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 12:51 | Reagovat

approved canadian pharmacies online
meds online
online pharmacy usa

130 Stevenloogy Stevenloogy | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 1:35 | Reagovat

viagra without prescription in usa <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without a doctor prescription</a> does viagra go bad
viagra business <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription</a> ed treatment without viagra type drugs

131 Stevenloogy Stevenloogy | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 6:07 | Reagovat

cost of viagra in the philippines <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without a doctor prescription usa</a> buying viagra in canada
is viagra addictive <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">buy viagra without a prescription</a> viagra and benazepril interactions

132 GrvJeatt GrvJeatt | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 18:22 | Reagovat

Nausea, vomiting, or stomach pains may accompany some of these symptoms in the abrupt onset of insulin-dependent diabetes, now called type 1 diabetes. soft viagra <a href="http://viagraforsalebrc.com/">real viagra for sale</a> viagra online australia <a href="http://viagraforsalebrc.com/">viagra for sale at walmart</a>  European journal of internal medicine 22 1 : 8—12. OK’

133 Stevenloogy Stevenloogy | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 22:59 | Reagovat

get viagra online in canada <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without a doctor</a> mens viagra
viagra prescription image <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription</a> risks of viagra

134 Stevenloogy Stevenloogy | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 23:31 | Reagovat

viagra helps mens enjoy deep penetration <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without a doctor prescription</a> viagra solid fod
viagra pd5 <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without prescription</a> apcalis levitra viagra

135 Stevenloogy Stevenloogy | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 0:02 | Reagovat

pfizer viagra sales 2011 <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without a doctor prescription</a> viagra farmacia ahumada
equivalents to viagra <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra no prescription</a> buy viagra online 35008 buy viagra

136 Stevenloogy Stevenloogy | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 2:41 | Reagovat

viagra marketing director <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without doctor prescription</a> viagra effective period
one line jokes viagra <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription</a> erection go down after viagra erection

137 Stevenloogy Stevenloogy | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 5:21 | Reagovat

online viagra scams <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra no prescription</a> college viagra
viagra discard date <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription</a> viagra in action photos

138 Michaelemuck Michaelemuck | E-mail | Web | 8. dubna 2018 v 9:24 | Reagovat

buy prescription drugs without doctor
<a href=http://interlandchemie.com/>global pharmacy canada</a>
buy prescription drugs without doctor
<a href="http://interlandchemie.com/">best canadian pharmacies online</a>

139 Michaelemuck Michaelemuck | E-mail | Web | 8. dubna 2018 v 19:39 | Reagovat

canadian drugs
<a href=http://dunamisproductions.com/>canadian discount pharmacies</a>
internet pharmacy
<a href="http://lunarciel.com/">online canadian pharmacies</a>

140 Michaelemuck Michaelemuck | E-mail | Web | 8. dubna 2018 v 21:07 | Reagovat

canadian drugs
<a href=http://visitwaushara.com/>canadian pharmacies that ship to the us</a>
mexican pharmacy online
<a href="http://visitwaushara.com/">northwestpharmacy</a>

141 Michaelemuck Michaelemuck | E-mail | Web | 8. dubna 2018 v 21:35 | Reagovat

best canadian online pharmacy
<a href=http://dunamisproductions.com/>canadian discount pharmacies</a>
online canadian pharmacy
<a href="http://nicktambone.com/">trust pharmacy canada</a>

142 bgfBuigh bgfBuigh | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 0:05 | Reagovat

buying viagra <a href="http://loviagraosn.com/#">viagra sales</a> viagra sale online <a href=http://loviagraosn.com/#>herbal alternative viagra</a> OK’

143 wbzTrism wbzTrism | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 21:36 | Reagovat

effects of viagra <a href="http://junkmarketstyleevents.com/#">cost of viagra</a> buy viagra online without prescription <a href=http://junkmarketstyleevents.com/#>viagra no prescription</a> OK’

144 bsfBuigh bsfBuigh | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 22:36 | Reagovat

generic viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra online pharmacy</a> viagra pills <a href=http://fviagrajjj.com/#>100mg viagra</a>

145 btdJeatt btdJeatt | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 1:03 | Reagovat

discount viagra online <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra</a> buy viagra online no prescription viagra online

146 nsafFiebra nsafFiebra | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 11:36 | Reagovat

https://ttsitworldwide.com/
no credit check mortgage <a href="https://ttsitworldwide.com/">fast payday loans of ohio</a>

147 EncughTuh EncughTuh | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 13:13 | Reagovat

I got this web page from my pal who told me on the topic of this site and now this time I am visiting this website and reading very informative articles or reviews at this time.

148 bsnnoucky bsnnoucky | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 11:33 | Reagovat

cash advance moreno valley https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/
best cash advance loans no credit check <a href=https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/#>loans with bad credit</a>

149 EncughTuh EncughTuh | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 2:31 | Reagovat

Hi are using Wordpress for your site platform? I'm new to the blog world but I'm trying to get started and create my own. Do you need any html coding expertise to make your own blog? Any help would be greatly appreciated!

150 nfsFiebra nfsFiebra | E-mail | Web | 2. května 2018 v 1:21 | Reagovat

bar none payday loans <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">payday loans online</a> consolidate credit card debt <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">payday loan</a>

151 bsfRhita bsfRhita | E-mail | Web | 2. května 2018 v 11:07 | Reagovat

viagra stories <a href="http://viagrapfhze.com/#">try viagra for free</a> online viagra <a href=http://viagrapfhze.com/#>viagra buy</a>

152 bhrSedia bhrSedia | E-mail | Web | 2. května 2018 v 19:12 | Reagovat

buy viagra cheap <a href="http://viagraazmhj.com/#">viagra</a> viagra online order <a href=http://viagraazmhj.com/#>viagra buy</a>

153 bdcRhita bdcRhita | E-mail | Web | 9. května 2018 v 23:09 | Reagovat

generic viagra 100mg <a href="http://usa77www.com/#">viagra plus</a> cheap generic viagra <a href=http://usa77www.com/#>real viagra</a>

154 llqFiebra llqFiebra | E-mail | Web | 10. května 2018 v 20:35 | Reagovat

100 guaranteed payday loan <a href="https://cashloansonline.us.org/#">online cheap viagra</a> small loans <a href="https://cashloansonline.us.org/#">female viagra does it work</a>

155 bdcEnroft bdcEnroft | E-mail | Web | 18. května 2018 v 0:35 | Reagovat

money max title loans dallas <a href="https://mobilleaderapply.com/">why aren't payday loans usury</a> how do i get a cash advance on my hsbc credit card <a href=https://mobilleaderapply.com/>payday loans</a>

156 bdxRhita bdxRhita | E-mail | Web | 28. května 2018 v 4:03 | Reagovat

viagra prescription <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">cheap generic viagra</a> viagra from india <a href=http://officialsaintsnflproshop.com/#>cheap generic viagra</a>

157 bsdheiNe bsdheiNe | E-mail | Web | 30. května 2018 v 1:24 | Reagovat

viagra without prescription <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra online prescription free</a> generic viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">buying viagra online</a>

158 vxdRhita vxdRhita | E-mail | Web | 6. června 2018 v 14:00 | Reagovat

viagra online without prescription <a href="http://setviagraeja.com/#">free viagra sample</a> buy viagra <a href=http://setviagraeja.com/#>brand viagra</a>

159 sdbheiNe sdbheiNe | E-mail | Web | 6. června 2018 v 14:08 | Reagovat

cialis online pharmacy <a href="http://hopcialisraj.com/#">tadalafil generic</a> tadalafil reviews <a href="http://hopcialisraj.com/#">cialis daily</a>

160 bfiRhita bfiRhita | E-mail | Web | 8. června 2018 v 8:37 | Reagovat

how does viagra work <a href="http://viagraocns.com/#">cheap generic viagra</a> buy viagra soft tabs <a href=http://viagraocns.com/#>viagra online without prescription</a>

161 nfkdaype nfkdaype | E-mail | Web | 8. června 2018 v 10:52 | Reagovat

viagra free samples <a href="http://viagracefo.com/#">generic viagra</a> viagra 50mg <a href=http://viagracefo.com/#>order viagra online</a>

162 bynheiNe bynheiNe | E-mail | Web | 8. června 2018 v 18:32 | Reagovat

viagra free samples <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra online without prescription</a> buy viagra online <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra</a>

163 xntheiNe xntheiNe | E-mail | Web | 10. června 2018 v 10:19 | Reagovat

uk viagra <a href="https://movietrailershd.org ">viagra price</a> viagra how it works <a href="https://movietrailershd.org">viagra generic</a>

164 nfgRhita nfgRhita | E-mail | Web | 10. června 2018 v 23:02 | Reagovat

viagra natural <a href="http://mo-basta.org">generic viagra cheap</a> viagra sample <a href=http://mo-basta.org>generic viagra online</a>

165 xbcheiNe xbcheiNe | E-mail | Web | 12. června 2018 v 8:27 | Reagovat

approved payday loans <a href="https://onlineloan.us.org">online loans for bad credit</a> affordable payday loan online <a href="https://onlineloan.us.org">loan online</a>

166 bsdheiNe bsdheiNe | E-mail | Web | 12. června 2018 v 23:36 | Reagovat

buy cheap viagra <a href="http://emtpartsstore.com/">does generic viagra work</a> how long does viagra last <a href="http://emtpartsstore.com">cheap viagra online</a>

167 bdsRhita bdsRhita | E-mail | Web | 13. června 2018 v 8:23 | Reagovat

$500 payday loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org">payday loans</a> no fax same day payday loans <a href=https://cashadvanceonline.us.org>cash advance</a>

168 bthheiNe bthheiNe | E-mail | Web | 14. června 2018 v 11:14 | Reagovat

pay day loan affiliate <a href="https://onlineloan.us.org">loans online</a> fast online payday loans <a href="https://onlineloan.us.org">payday loans online</a>

169 aaqRhita aaqRhita | E-mail | Web | 16. června 2018 v 0:43 | Reagovat

cialis <a href="http://besiktasboschservis.com/">cialis buy</a> cheapest cialis <a href=http://besiktasboschservis.com/>buy cialis online</a>

170 llldaype llldaype | E-mail | Web | 18. června 2018 v 2:17 | Reagovat

order viagra <a href="http://genericonlineviaqra.com/"> order viagra online</a> generic viagra soft tabs <a href=http://genericonlineviaqra.com> buy generic viagra</a>

171 ccaheiNe ccaheiNe | E-mail | Web | 22. června 2018 v 1:20 | Reagovat

discount viagra <a href="https://movietrailershd.org/">online viagra</a> natural alternative to viagra <a href="https://movietrailershd.org/">generic viagra cost</a>

172 bsfRhita bsfRhita | E-mail | Web | 28. června 2018 v 13:11 | Reagovat

cialis pills <a href="http://gocialisgjb.com/">tadalafil</a> order cialis <a href=http://gocialisgjb.com/>do you need a prescription for cialis</a>

173 rbsRhita rbsRhita | E-mail | Web | 30. června 2018 v 21:48 | Reagovat

tadalafil 20mg <a href="http://hopcialisraj.com/">order cialis</a> cialis professional <a href=http://hopcialisraj.com/>cialis 10mg</a>

174 mumporce mumporce | E-mail | Web | 7. července 2018 v 0:30 | Reagovat

buy tadalafil 20mg price <a href="http://besiktasboschservis.com/">cheap cialis online</a> order cialis <a href="http://besiktasboschservis.com/">tadalafil</a>

175 dhcRhita dhcRhita | E-mail | Web | 10. července 2018 v 0:07 | Reagovat

viagra uk <a href="http://viagapharmaked.com/">viagra generic</a> buy cheap viagra online <a href=http://viagapharmaked.com/>buy generic viagra</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama