______________________________________________________________________
FOTKY KOPÍRUJTE S IKONKOU BLOGU, TEXTY NEKOPÍRUJTE VŮBEC!!!

Aktuálně: Downloads The Vampire Diaries: 1. série + 2. série

Čtěte povídku na pokračování WereWolfWoman, která volně navazuje na BD!!!
V nové 43. kapitole čtěte, jak si Leah a Embry užijí první společné
chvilky po několika měsících. :)
Přečtěte si také povídky, vyprávěné:
______________________________________________________________

- Data

Adria - Orisi

16. července 2007 v 14:53
Morena Baccarin
Je Valina dcera, která ji ovšem měla jen z vůle Oriů a ne dobrovolně. Adria tím pádem nemá otce. Alespoň ne pravého. Jejím otcem bude pravděpodobně některý z Oriů. Mimořádně rychle dospěla a vyrostla. Je nazývána Orisi, vůdkyně Oriů.

Replikátoři

20. června 2007 v 18:52
Replikátoři jsou rasa, která byla uměle vytvořena pro dva účely. Tím prvním a nejhlavnějším, je množit se. Množit a množit, aby jich bylo co nejvíc, a oni tak mohli plnit svůj druhý hlavní úkol, totiž získávat nové a nové technologie ze všech planet, na které se dostanou, a hned poté planety zničit. Jejich největšími nepřáteli jsou Asgardi, kteří s nimi mají opravdu velké problémy.

Goa´uldi

20. června 2007 v 17:04
Goa'uldi jsou parazitickou rasou. Vstupují do hostitele a ovládají jej. Tělo Goa'uldů připomíná hada, v hlavové části mají ústní otvor s tenkými zuby, původem se jedná o obyvatele bažin. Jejich prvními hostiteli se stala rasa Unasů, humanoidních plazů.

Asgardi

20. června 2007 v 15:58
Asgardi jsou velice vyspělou rasou, jenž vytvořila řadu technologií: Thorovo kladivo na Cimmerii, Bitevní loď O'Neill pro boj s replikátory, ...
První setkání s nimi proběhlo na planetě Cimmeria. Jejich domovskou planetou je Othalla v galaxii Ida. Asgardi patří mezi koalici 4 nejvyspělejších ras. Jjsou mnohem vyspělejší než goa'uldi, a tak chrání obyvatelé mnohých planet. Ale mají i své nepřátele - těmi jsou replikátoři.

O seriálu

11. června 2007 v 16:10
SG-1 je tým, který má nejlepší složení ze všech. Tvoří ho velmi chytrý archeolog, který umí hned několik jazyků a který je odborník na mimozemské bytosti, Daniel Jackson. Dále mimozemšťan, který je z rasy jaffů, a který je velmi dobrý bojovník, Teal´c. Třetím členem týmu je velící důstojník a bývalý voják, velmi chytrý a ambiciózní muž a skvělý přítel, který pomůže v nouzi, Jack O´Neill. Poslední, kdo patří do původního složení týmu, je fyzioložka, která má doktorát z teoretické astrofyziky a je odborník na plazmu a kromě toho na hvězdnou bránu, o které ví více než kdokoli jiný.
 
 

Reklama