______________________________________________________________________
FOTKY KOPÍRUJTE S IKONKOU BLOGU, TEXTY NEKOPÍRUJTE VŮBEC!!!

Aktuálně: Downloads The Vampire Diaries: 1. série + 2. série

Čtěte povídku na pokračování WereWolfWoman, která volně navazuje na BD!!!
V nové 43. kapitole čtěte, jak si Leah a Embry užijí první společné
chvilky po několika měsících. :)
Přečtěte si také povídky, vyprávěné:
______________________________________________________________

- Gilmorova děvčata

Všechno nejlepší, Scotte

11. září 2008 v 18:59
Hodně zdraví, štěstí a nejen hereckých úspěchů do dalších let přeji tomuto herci, který si v Gilmorových děvčatech zahrál sympatického Luka Danese. Narodil se 11. září 1958 a je mu tedy přesně 50 let.
Gratuluji!!!!!

Keiko Agena - info

23. srpna 2008 v 12:19
Jméno: Keiko Agena
Datum narození: 3.10. 1973
Místo narození: Honolulu, Hawai (USA)
Znamení: váhy
Povolání: herečka
Krátký životopis: Keiko se do podvědomí televizních diváků dostala především svojí opakovanou rolí studentky v dramatu The Warner Bros. 'Felicity' a jako Lane Kimová v seriálu Gilmorova děvčata.
Narodila se a vyrůstala v Honolulu, kde zůstala až do svých sedmnácti let. Už v deseti letech měla za sebou svůj herecký debut, když si zahlrála takovou malou roličku ve hře The Best Christmas Pageant Ever. To se jí zalíbilo natolik, že se rozhodla s vystupováním pokračovat. Rodiče ji velmi podporovali. Máma ji brala na konkurzy a pomáhala jí učit se nazpaměť role v jednotlivých divadelních představeních.
Po ukončení střední školy Keiko studovala činohru na Whitmanově vysoké škole, ve státě Washington. Vždy během letního volna jezdila do Los Angeles a soustavně pracovala v divadle, v televizi a rovněž ve filmu. Její první profesionální konkurz skončil menší rolí v seriálu Renegade (Odpadlík). Od té doby si zahrála epizodní role, jako například v Beverly Hills 90210, matku neslyšícího chlapce v ER (Pohotovost) či studentskou reportérku v Sister, Sister. Rovněž se objevila v televizním speciálu Strong Medicine , kde si zahrála mladou ženu zápasící s mentální anorexií.
Na velkém plátně byla k vidění například v nezávislých filmech Beauty Shop a Hundred Percent (asijsko-americkém dramatu o třech párech, jejich životy jsou vzájemně provázány).
Byla členkou Incline theater company a v součastnosti se rovněž věnuje hereandnow, asijsko-americké herecké společnosti, která po celé zemi vystupuje s původními hrami. Koníčkem je jí také její motorka. V současnosti bydlí spolu se svými dvěma kocoury, Sethem a Benem, v Los Angeles
Filmografie:
2002 - Kim Possible - Yori
2001 - Noční můry - Janet Bingham
2000 - Gilmorova děvčata - Lane Kim
osobnosti, buddytv

Jared Padalecki - info

23. srpna 2008 v 12:07
Jméno: Jared Tristan Padalecki
Datum narození: 19.7. 1982
Místo narození: San Antonio, Texas, USA
Znamení: rak
Povolání: herec
Krátký životopis: Jared Paladecki vystudoval Madisonskou střední školu v San Antoniu. Hodiny herectví bral již ve svých dvanácti letech. V roce 1999 byl jedním ze dvou vítězů soutěže "Claim to Fame". Dříve než byl obsazen do Gilmorových děvčat, natočil pro NBC pilotní film, který nikdy nebyl odvysílán. Zamýšlel, že půjde na Texaskou univerzitu, ale po získání role Deana ve velmi úspěšném seriálu Gilmorova děvčata změnil své plány.
Další jeho úspěšný seriál byl Lovci duchů,ve kterém si zahrál jednu z hlavních postav a to Sama. Dále ho můžeme znát z filmu Jeden den v New Yorku po boku sester Olsenových. Jeho blízkým přítelem je herec Chad Michael Murray, se kterým si společně zahrál v Gilmorových děvčatech a nebo v hororu Dům Voskových figurín.
Filmografie:
2005 - Dům voskových figurín - Wade
2005 - Lovci Duchů - Sam Winchester
2004 - Let Fénixe - Davis
2004 - Jeden den v New Yorku - Trey Lipton
2003 - Dvanáct do tuctu
2002 - Prsten věčného světla - Zachery Gray
2000 - Gilmorova děvčata - Dean Forester
1999 - Já a táta - Matt Nelson
osobnosti, buddytv

Scott Patterson - info

23. srpna 2008 v 11:28
Jméno: Scott Gordon Patterson
Datum narození: 11. září 1958
Místo narození: Philadelphia, Pennsylvanie
Znamení: panna
Povolání: herec
Krátký životopis: Scott Patterson se narodil v Philadephii, kde však nesetrval a přestěhoval se do Baltimoru a následně do New Jersey. Promoval na Rutgerově univerzitě, zaměření na žurnalistiku. Celou dobu studií ho však pronásledovala jiná vášeň: baseball.
Hrál profesionálně za New York Yankees, za Texas Rangers i LA Dodgers. Pak této kariéry zanechal a ohlížel se po jiné. Přestěhoval se do New Yorku a začal se vážně zabývat herectvím a zbytek už je historie.
Filmografie:
2007 - Krok správným směrem - Gil
2007 - Saw 4 - Agent Strahm
2000 - Gilmorova děvčata - Luke Danes
1996 - Oni - Simon Trent
osobnosti, buddytv

Jess + Rory - This kiss

23. srpna 2008 v 11:12
Sestřih nejlepších polibků Rory a Jesse s písničkou This Kiss. Má to 3:19 minut.

Lauren Graham - info

23. srpna 2008 v 11:02
Jméno: Lauren Graham
Datum narození: 16. března 1967
Místo narození: Honolulu, Hawai (USA)
Znamení: ryby
Povolání: herečka
Krátký životopis: Lauren Graham vyrůstala ve Virginii v USA a její rodiče se rozvedli, když ji bylo 5 let. Lauren byla nominována na Zlatý glóbus a dvě ceny SAG za roli sarkastické Lorelai Gilmore v seriálu Gilmorova děvčata. Dále si zahrála s Billym Bobem Thorntonem ve filmu Santa je úchyl! a také se objevila v komediálním divadelním představení Once in a Lifetime.
Do jejího televizního portfolia patří mimo jiné seriály Caroline in the City, NewsRadio, Law & Order, Conrad Bloom, My z přístavu nebo M.Y.O.B. a film Dill Scallion. Na stříbrném plátně si zahrála ve filmech Listopadová romance, Hlídač mrtvých a Jediná správná věc. Jejím dalším snímkem je komedie The Moguls, v níž se objevila po boku Jeffa Bridgese. V roce 2005 si zahrála roli ředitelky Claire Fletcher ve filmu režiséra Adama Shankmana, Ochránce. v roce 2007 si zahrála ve filmech Vdáš se, a basta! a Božský Evan.
Filmografie:
2007 - Vdáš se, a basta! - Maggie
2007 - Božský Evan - Joan Baxter
2005 - Ochránce - Principal Claire Fletcher
2003 - Santa je úchyl! - Sue
2002 - Pomoc! Já mám rande - Woman at Party
2001 - Listopadová romance - Angelica
2000 - Gilmorova děvčata - Lorelai Gilmore
1998 - Jediná správná věc - Jules
1997 - Hlídač mrtvých - Marie
1990 - Právo a pořádek - Lisa Lundquist
osobnosti, buddytv

Alexis Bledel - info

23. srpna 2008 v 10:51
Jméno: Kimberly Alexis Bledel
Datum narození: 16. září 1981
Místo narození: Houston, Texas
Znamení: panna
Povolání: herečka, modelka
Krátký životopis: Když jí bylo osm let, rodiče ji přihlásili do místního divadla, kde učinkovala v inscenacích Čaroděj ze země Oz,Naše město a Aladin. Později šla na Lutheránskou střední školu Svatého Marka. Alexis Bledel jako 16ti letá dostala přihlášku na konkurz do modelingové agentury pořádající místní promenádní show. Všimli si jí větší společnosti a tím odstartovala její skutečná kariéra. Po maturitě na střední škole se zapsala na New Yorkskou univerzitu, kterou první rok dokončila jako herečka. Přes svoji agenturu se seznámila se současným manažerem, který ji začal posílat na přehlídky po celé Americe, kde pracovala a uplatňovala svůj talent.
Alexiina velká pauza v kariéře modelky přišla, když se v NY přihlásila do konkurzu na TV seriál Gilmorova děvčata. Režisér ji ihned vyslal do LA kde o ní s úsměvem na tváři říkají: "Všichni jsme se do ní zamilovali, je úžasná." Nikdy nehrála v žádném seriálu, a tak pro ni role v seriálu byla současně experimentem, kterým chtěla mládeži ukázat život teenagera bez alkoholu a drog. Pilotní film k seriálu byl natočen v Torontu a první epizodu obyvatelé Ameriky mohli shlédnout uz 5. října roku 2000. Když zrovna Alexis Bledel nepracuje, ráda čte, fotografuje, poslouchá muziku, chodí do kina a tráví čas s rodinou. Ke konci června 2006 se po 3 a půl leté známosti rozešla s Milem Ventimigliem. Bohužel se už dohromady nedali. Na začátku února to Milo potvrdil.
Filmografie:
2005 - Sin City: město hříchu - Becky
2005 - Sesterstvo putovních kalhot - Lena
2004 - Moje velká indická svatba - Georgina Darcy (Georgie)
2002 - Tajemství nesmrtelných - Winifred Foster (Winnie)
2000 - Gilmorova děvčata - Rory Gilmore
osobnosti, buddytv

Milo Ventimiglia - info

23. srpna 2008 v 10:40
Jméno: Milo Anthony Ventimiglia
Datum narození: 8. července 1977
Místo narození: Anaheim, Californie
Znamení: rak
Povolání: herec
Krátký životopis: Milo Ventimiglia se narodil a vyrůstal v Kalifornii. Již v osmi letech se rozhodl, že vyhraje Oskara. O deset let později - poté, co si na střední škole zahrál v řadě her - získal stipendium na letní program prestižní sanfranciské školy, Americké divadelní konzervatoře (A.C.T.). Následně se vrátil do jižní Kalifornie a vstoupil na UCLA (Kalifornská univerzita v Los Angeles), kde se zaměřil na divadlo. Během této doby se mu podařil jeho profesionální herecký debut v seriálu The Fresh Prince of Bel-Air. Krátce poté se zviditelnil i v krátkém filmu Must Be the Music. Za posledních pět let Milo zaujal diváckou pozornost ve filmu, v televizi a také v divadle. Na velkém plátně se objevil v nezávislých filmech Massholes a Sheer Bliss či v krátkém filmu Nice Guys Finish Last. Na televizní obrazovce si opakovaně zahrál v seriálech Opposite Sex, Heroes (Hrdinové) a Gilmore girls a hostoval v seriálech jako je Kriminálka Miami nebo Sabrina, mladá čarodějnice. Milo Ventimiglia rád surfuje, také jezdí na skateboardu a snowboardu. Věnuje se taktéž charitě. Na začátku července 2006 se rozešel s přítelkyní Alexis Bledel (Rory Gilmore). Chodili spolu 3 a půl roku.
Filmografie:
2008 - Pathology - Ted Grey
2006 - Hrdinové (TV seriál - Heroes) - Peter Petrelli
2006 - Rocky Balboa (Rocky Balboa) - Robert Jr.
2005 - Prokletí (Cursed) - Bo
2005 - Divoká noc (Dirty Deeds) - Zach Harper
2000 - Gilmorova děvčata (Gilmore Girls) - Jess Mariano
1999 - Taková normální holka (She's All That) - Soccer Player
osobnosti, buddytv

Alexis Bledel - fotky

22. srpna 2008 v 22:55
osobnosti

Milo Ventimiglia - fotky

22. srpna 2008 v 21:52
A na závěr libovka - asi ho někdo naštval. ;)
buddytv

Rory & Lorelai - The best of

22. srpna 2008 v 10:15
Tak tohle je moc pěkné hudební video - Nejlepší scény Rory a Lorelai - opravdových přítelkyň, matky a dcery...

Roryin proslov

22. srpna 2008 v 10:09
Český proslov Rory Gilmorové. Nejlepší je brečící Luke. :)

Pár Jessových výroků

22. srpna 2008 v 9:20
Video složené z různých Jessových výroků.

2. řada


3. řada

Luke & Jess - Jess, are you a gigolo?

22. srpna 2008 v 9:05
Super anglické video - Jess a Luke se hádají o tom, kde vzal Jess peníze na auto.

Rory & Jess - Luke´s system doesn´t works

22. srpna 2008 v 8:32
Další videjko, u kterého jsem se fakt nasmála. :)) Ten Lukův desetiminutový systém jaksi nefunguje. ;-)

Rory, Jess & Lane - I got the video for tonight

22. srpna 2008 v 8:11
anglicky

Rory, Jess & Dean - Happy Thanksgiving day

22. srpna 2008 v 8:07
anglicky

Epizody

21. srpna 2008 v 22:15
.
.
Tady najdete seznam epizod.
serialy.mirekholy.net

Gilmore girls - theme mp3

21. srpna 2008 v 22:09

Fotky - Jared / Dean & Rory

21. srpna 2008 v 22:05
 
 

Reklama