______________________________________________________________________
FOTKY KOPÍRUJTE S IKONKOU BLOGU, TEXTY NEKOPÍRUJTE VŮBEC!!!

Aktuálně: Downloads The Vampire Diaries: 1. série + 2. série

Čtěte povídku na pokračování WereWolfWoman, která volně navazuje na BD!!!
V nové 43. kapitole čtěte, jak si Leah a Embry užijí první společné
chvilky po několika měsících. :)
Přečtěte si také povídky, vyprávěné:
______________________________________________________________

- Krok za krokem

Všechno nejlepší, Brandone

17. listopadu 2008 v 12:57
Dneska slaví své dvaatřicáté narozeniny herec Brandon Call, kterého známe jako JTho Lamberta ze seriálu Krok za krokem. Narodil se 17.11.1976 v Torrance v Kalifornii.

Všechno nejlepší!!!!!!!

Rich a Dana

1. června 2008 v 10:52
Moje oblíbené video (v AJ) s Danou a Richem. Nejlepší je na tom JTho reakce a také to, jak se na konci diví Frank a Carol tomu, že jsou Rich a Dana spolu.

Carol, Dana a Karen (anglicky)

8. března 2008 v 16:02

Frank baleťák

8. března 2008 v 15:43

Cody se sýrovým kloboukem

8. března 2008 v 15:40

Cody a karate

8. března 2008 v 15:38

Cody má předtuchu

8. března 2008 v 15:37

Cody má škytavku

8. března 2008 v 15:32

Cody hraje karty

8. března 2008 v 15:29

Al hraje v divadle

8. března 2008 v 15:27

Hloupé holky (příklad na Karen)

8. března 2008 v 15:24

JT se učí tancovat

8. března 2008 v 15:05

Znělka

8. března 2008 v 14:47
Znělka ke stažení zde:
Stahuj píseň zdarma

Klip s touto písní

Patrick Duffy

7. září 2007 v 17:44
Frank Lambert
Je otec JTho, Al, Brandona a Lilly, nevlastní otec Dany, Karen a Marka, a Carolin manžel. Jak se dozvíte v článku Susanne Somers, vzali se na Jamajce. Frank je spravedlivý, šikovný a nadevše má rád Carol. Má stavební firmu, která si vede velmi dobře. Má také moc rád všechny své i Caroliny děti.

Susanne Somers

7. září 2007 v 17:19
Carol Lambert
Je to matka Lilly, Dany, Karen a Marka, nevlastní matka Al, JTho a Brandona a manželka Franka. Vzali se na Jamajce, kde byli oba na dovolené - znali se už předtím z jejího kadeřnictví, ale sňatek nebyl platný, což jim ale nezabránilo vůbec v ničem, a vzali se znova ve Státech. Je přímá, rovná, správná, dobrá matka a dobrá manželka. Má velmi prosperující kadeřnictví, které se zařídila se Jean-Lucem. Je rozvedená, o jejím ex nic nevíme. Je krásná, blonďatá, moc se mi líbí její vlasy - účes. Všichni teď bydlí v domě, který byl původně její.

Angela Watson

5. září 2007 v 19:29
Karen Foster
Je vlastní sestrou Dany a Marka, nevlastní sestrou Lilly (společná matka), a úplně nevlastní sestrou Al, JTho a Brandona. Je to v podstatě nejkrásnější člen rodiny. Velmi dbá o své nehty, vlasy, postavu, pověst, make-up... Má spoustu oblečení, jednou si dokonce koupila tři stejné svetry, aby měla na střídání. Je také celkem chytrá, ačkoli se tak neprojevuje. Celá škola (pánská část) ji zbožňuje, a udělali by prakticky cokoli, aby s nimi šla na rande.

Brandon Call

5. září 2007 v 18:45
John-Thomas Lambert
Ale všichni mu říkají JT. Je synem Franka a nevlastním synem Carol. Je to bratr Al a Brandona, úplně nevlastní bratr Dany, Karen a Marka. Jeho nevlastní sestrou je Lilly, s níž má společného otce. S Danou se pořád dobírají a ryjou do sebe. JT nevydrží u žádné práce, dostkrát ho vyhodili. Nechce chodit ani na univerzitu, takže mu nezbývá než shánět práci, aby měl na činži. Bydlí vedle domu ostatních členů rodiny v bývalém Carolině kadeřnictví spolu s Richem, jeho nejlepším kamarádem, se kterým se kamarádí už od školky. Byl to JT, kdo zprostředkoval reklamu, která se Al tak vymstila. Nečetl totiž smlouvu, kterou podepisoval. Chodí se Sam, která je první holkou, kterou měl doopravdy hodně rád.

Christine Lakin

5. září 2007 v 18:11
Alicia Lambert
Všichni jí říkají Al. Frank je její otec, a Carol nevlastní matka. Je to pravá sestra JTho a Brandona, nevlastní sestra Lilly (společný otec), a úplně nevlastní sestra Dany, Karen a Marka. Je tou třetí hodnou sestrou. Její slova: "Dana - to je ta chytrá. A Karen, to je ta krásná, že jo. A já, já jsem stará dobrá Al." S JTm to mají rozdělené - On si dobírá Danu, a ona Karen. Je nadaná na herectví, hrála ve filmu servírku, a také natočila reklamu, o které si myslela, že má být na opalovací mléko, ale ve skutečnosti potom vypadala jako laciná coura, protože JT neuváženě podepsal smlouvu, ve které se píše, že si producent s páskou může dělat co bude chtít. Nadaboval to tedy tak, že to vypadá, jako by se Al prodávala. Je docela chytrá, a také hezká, přestože ona si to až tak zřejmě nemyslí.

Stacy Keanan

7. srpna 2007 v 15:46
Dana Foster
Je to dcera Carol, sestra Karen a sestra Marka. Jejími úplně nevlastními sourozenci jsou Al, JT a Brandon. Jejím nevlastním otcem je Frank. Carol s Frankem mají dceru Lilly, která je tedy Daninou pravou nevlastní sestrou (mají společnou matku). V šesté řadě začne chodit s JTho kamarádem Richem, kterého předtím nesnášela.
Dana je mimořádně chytrá, ambiciózní a inteligentní dívka, která je ale bohužel příliš studená, odtažitá a feministická, a proto s ní žádný kluk dlouho nevydrží. Když začne chodit s Richem, tak se z ní stane o něco víc normální člověk. Vzájemně se pořád s JTm dobírají, a nadávají si (ona je pro něj štěkna, a on pro ní moula, mozeček nebo primitiv). Nejprve to bylo opravdu jako nesnášenlivost, potom spíš poťouchlost a stereotyp. V šesté řadě jí je už skoro 20 let.
 
 

Reklama