______________________________________________________________________
FOTKY KOPÍRUJTE S IKONKOU BLOGU, TEXTY NEKOPÍRUJTE VŮBEC!!!

Aktuálně: Downloads The Vampire Diaries: 1. série + 2. série

Čtěte povídku na pokračování WereWolfWoman, která volně navazuje na BD!!!
V nové 43. kapitole čtěte, jak si Leah a Embry užijí první společné
chvilky po několika měsících. :)
Přečtěte si také povídky, vyprávěné:
______________________________________________________________

- Piráti z Karibiku

Animka - výměna

22. června 2008 v 10:41
Obrázek “http://i232.photobucket.com/albums/ee11/cy7xa/anim/35.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

AWE - Jackův triumf - fotečka

28. dubna 2008 v 16:27
Tenhle záběr mě dostal. Jak si Jack myslel, že Barbossu předehnal. :-))) A přitom toho určitě moc neviděl - vidíte, jak je to ohnuté? :-)) Prostě dokonalá scéna. Jack je Jack.

AWE - Zelený záblesk fotky

28. dubna 2008 v 16:24

AWE - Elizabethin proslov fotky

28. dubna 2008 v 16:13

Obří plakát Keiry Knightley

29. března 2008 v 20:57
http://i.mota.ru/celebrities/img/celebrities_1270.jpg
srandicky.net

Extra fotka Davyho Jonese

27. března 2008 v 14:01
http://www.magicalmountain.net/images/MovieReviews/dead-mans-chest/davy-jones-progression3.jpg

Extra fotka Tia Dalmy

27. března 2008 v 13:58
http://www.slashfilm.com/wp/wp-content/images/pirates11.jpg

Extra fotka Jacka, Willa a Elizabeth

27. března 2008 v 13:46
http://www.dfsm.org/layouts/movies/Pirates_of_the_Caribbean/pirates-of-the-caribbean-at-worlds-end.jpg

Jack Sparrow - fotky

27. března 2008 v 13:09

Extra fotka Pirates of the Caribbean: At world´s end

27. března 2008 v 12:29
Obrázek “http://tkey.net/images/albums/potc3/AT_WORLD_S_END_Banner.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Extra fotka Sao Fenga

27. března 2008 v 12:26
Obrázek “http://tkey.net/images/albums/potc3/Captain_Sao_Feng_Banner.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Extra fotka Barbossy a opičky Jacka

27. března 2008 v 12:23
Obrázek “http://tkey.net/images/albums/potc3/Captain_Barbossa_Banner.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Extra fotka Willa

27. března 2008 v 12:22
Obrázek “http://tkey.net/images/albums/potc3/Will_Turner_Banner.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Extra fotka Elizabeth

27. března 2008 v 12:21
Obrázek “http://tkey.net/images/albums/potc3/Elizabeth_Swann_Banner.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Extra fotka Jacka

27. března 2008 v 12:20
Obrázek “http://tkey.net/images/albums/potc3/Captain_Jack_Sparrow_Banner.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Jackův klobouk

27. března 2008 v 12:16
Obrázek “http://www.alixnorth.com/files/images/CJSActionFigure.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Tetování Jacka Sparrowa

27. března 2008 v 10:49
Jack Sparrow má několik tetování na svém těle. Na zádech a rukou... Které se vám líbí nejvíce?

Vznik lodě ve vlnách

26. března 2008 v 14:57
NEKOPÍROVAT!!! NEPŘEPISOVAT!!!
Víte, jak vzniká na počítači voda? Podle lidí, kteří tomu rozumí, je to velice těžké, protože vytvořit vlny, které si zdánlivě dělají, co chtějí, je velmi náročná a zdlouhavá práce. Ti, kteří to celé tvořili, nejdřív pozorovali skutečné moře a oceán, jak se chová a jak se vlny pohybují a nakonec to využili při výrobě víru a vůbec moře celkově.
Vznik počítačové lodě na vlnách.
Vznik malströmu.

Díky komu existují Piráti z Karibiku?

26. března 2008 v 12:04
NEKOPÍROVAT!!!!! DALO MI TO DOST PRÁCE. JE TO MOJE PRÁCE, FOTKY JSOU ORIGINÁLY A VEŠKERÉ TEXTY TAKÉ. NERADA BYCH, ABY TO BYLO JEŠTĚ NĚKDE JINDE. DÍKY. JINAK NĚKTERÉ INFORMACE JSEM ČERPALA Z BONUSOVÉHO DVD PIRÁTŮ Z KARIBIKU 3. (Jak jinak bych věděla, kolik kabelů bylo použito nebo kolik je zde osvětlení?) FOTKY JSOU TAKY ODTUD. FILMY, VE KTERÝCH HRÁLI, ZNÁM, A NIKDE JSEM JE NEHLEDALA (Výjimkou je Královna Alžběta a Frida, o čemž mi řekla mamka, když mi nahlížela přes rameno. Ověřila jsem si to a ona to byla pravda. Jinak je to moje práce.) DÍKY, ŽE TO NEKOPÍRUJETE JINAM.
NA ALTERNATIVNÍM ŘEŠENÍ SE MŮŽU DOHODNOUT SE SVÝMI SB. PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ, KDYBY NĚCO.

Díky komu existují Piráti z Karibiku?
Samozřejmě že díky hlavním hercům.
Keira Knightley, Orlando Bloom, Johnny Depp, Bill Nighy, Geoffrey Rush nebo Chow Yun-Fat jsou bezesporu špička hereckých hvězd. O Fatovi se dokonce říká, že je to největší hvězda Číny, a protože má Čína nejvíce obyvatel, tak prý i celého světa. Jistě ho znáte třeba z filmu Anna a král (Anne and the king). O Johnnym Deppovi ani nemá smysl diskutovat. Keira o něm v jednom rozhovoru prohlásila, že když to Johnny před kamerou rozbalí, tak jen zůstává stát, zírá a zapomíná hrát. Určitě jste viděli filmy Karlík a továrna na čokoládu (Charlie and the Chocolat factory), Kdysi dávno v Mexiku (Once upon a time in Mexico), Ospalá díra (Sleepy Hallow), Noční můra v Elm Street (Nightmare on Elm street) nebo Střihoruký Edward (Edward Scissorhands). Orlando se prosadil např. v Pánovi prstenů (Lord of the ring), Tróje (Troy) nebo Elizabethtownu (The Elizabethtown). Samozřejmě není jediný. Keiru známe třeba z Krále Artuše (King Arthur), kde podle mě odvedla skvělou roli, z Pýchy a předsudku (Pride & Predjuce) nebo z Lásky nebeské (Love actually). Geoffrey Rush si zahrál třeba ve Frídě (Frida), v Královně Alžbětě (Elizabeth), v Zamilovaném Shakespearovi (Shakespeare in love) nebo namluvil Nigela ve filmu Hledá se Nemo (Finding Nemo).
Ale hlavní herci nejsou jediní, kdo stojí za filmem. To samozřejmě všichni ví. Ale bohužel jen málokdo si to uvědomuje. Kdo tedy v tichosti stojí v pozadí vzniku této úžasné trilogie? Jména jsou i u fotek.
V první řadě Gore Verbinski. Režisér, na kterého má jen málokterý. Jistě mu v tom pomohlo i to, že sám ví, jak funguje vše s čím pracuje. Ví, jak vznikají vizuální efekty a sám je do posledních detailů kontroluje. Jiný režisér na jeho místě by si takovýchto věcí neměl šanci všimnout, pokud by si neprošel tím, čím Gore. Ne každý režisér by také zvládl vytvoření obrovských rekvizit (Perla, Holanďan).
Dalším důležitým člověkem je producent. Ten vše kontroluje, zařizuje a propaguje. U Pirátů z Karibiku to je Jerry Bruckheimer.
Zakladateli jsou spisovatelé, kteří vytvořili scénář a vůbec příběh celého filmu. Zde to jsou Terry Rossio a Ted Elliott.
Myslíte si, že kdyby vám někdo pustil scénu beze zvuku, že si naplno vychutnáte něčí smrt, polibek, boj nebo třeba napjatou situaci? Jistěže ne! Zkuste si to doma. Prostě na televizi nebo na počítači vypněte zvuk a uvidíte, že scéna ztratí kouzlo. Hudba a zvuky, doprovázející celý film jsou prostě důležité. Piráti z Karibiku, Mission Impossible 2, Lví král, Hannibal, Černý jestřáb sestřelen, Šifra mistra Leonarda, Gladiátor, Pearl Harbor, Hvězdný prach, Poslední samuraj... Všechny tyto filmy získali oblibu u svých diváků nejen díky hercům, ale v neposlední řadě díky soundtracku, který má jedno společné. Vytvořil jej Hans Zimmer. No řekněte sami - nevybaví se vám tklivá melodie Pearl Harboru? Úžasný doprovod hudby při objevení podzemní krypty s původním hrobem Panny Marie z Šifry mistra Leonarda nebo bubnový chorál Lvího krále, za kterého dostal Hans v roce 1995 Oscara? Melodie Mission Impossible 2, když Tom Cruise jede na motorce skrz ohňové plameny na mostě při pronásledování Seana Ambrosse? Jistě že ano. A to vše díky tomuto skvělému muži.
U filmů tohoto typu jsou nepostradatelní lidé, kteří tvoří vizuální efekty. Téměř vše se totiž točí na modrém plátně a teprve na počítači se z lidí před modrým plátnem stávají postavy, bojující na život a na smrt v rozbouřeném oceánu.
Jen těžko by se herci oblékli sami. Kostými navrhují a vytvářejí lidé, kteří tvoří atmosféru celého filmu. Pokud by totiž Jack Sparrow byl oblečen jako ředitel banky, těžko byste si ho představili na moři s lahví rumu v ruce. Nemám pravdu???
Pochopitelně, že film není jeden jediný pásek, na kterém je vše za sebou pěkně natočeno. To by ani nešlo. A od toho, aby film sestříhali do nejlepší podoby, jsou tu editoři.
A co takhle člověk, který má na starosti 150 svářečů, kteří pracují nonstop, 600 m hydraulických hadic, pětset tun oceli nebo třeba elektřiny tolik, že by dokázala osvítit menší město?
A co všichni manažeři, kontroloři a ostatní lidé? Kaskadéři, jejichž jména nikdo nezná a o nichž nikdo neví, protože to, co oni dokážou téměř všichni lidé přisuzují své oblíbené hvězdě. Víte třeba, že souboj Davyho Jonese s Jackem Sparrowem nemá vůbec na svědomí Johnny Depp a Bill Nighy? Místo Billa to byl kaskadér a místo Johnnyho po většinu scény počítačová figurka. Dnes je jak vidíte možné téměř vše. Tady jsou ostatní důležití lidé.

Deleted scenes

16. března 2008 v 11:55

 
 

Reklama
Reklama