______________________________________________________________________
FOTKY KOPÍRUJTE S IKONKOU BLOGU, TEXTY NEKOPÍRUJTE VŮBEC!!!

Aktuálně: Downloads The Vampire Diaries: 1. série + 2. série

Čtěte povídku na pokračování WereWolfWoman, která volně navazuje na BD!!!
V nové 43. kapitole čtěte, jak si Leah a Embry užijí první společné
chvilky po několika měsících. :)
Přečtěte si také povídky, vyprávěné:
______________________________________________________________

- Sběratelé kostí

Všechno nejlepší, Emily

11. října 2008 v 9:58
Dnes slaví své dvaatřicáté narozeniny američanka, která se proslavila jako Kůstka v seriálu Sběratelé kostí, Emily Deschanel. Narodila se 11.10.1976 v Californii v USA. Vidět jsme ji mohli i ve filmech Spiderman a Návrat do Cold Mountain.

Všechno nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Emily & David - fotky

27. března 2008 v 14:52
Obrázek “http://images.picsearch.com/is?mUOgYlC_TFemFRZs7TKgZoYeCKlRlNpSCZOIPc7gu9I” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://hollywoodbackwash.com/wp-content/uploads/2007/01/david-and-emily.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://hollywoodbackwash.com/wp-content/uploads/2007/01/david-and-emily-2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
http://www.wnypapers.com/news/2006/09/images/a7_bones.jpg

Plakát se Seeleym

27. března 2008 v 14:20
http://www.tvcrazy.net/tvclassics/wallpaper/pages/bones/David-Boreanaz.jpg

Plakát s Temprence

27. března 2008 v 14:19
http://www.tvcrazy.net/tvclassics/wallpaper/pages/bones/bones.jpg

Velká fotka Temprence a Bootha

27. března 2008 v 14:17
http://www.tvcrazy.net/tvclassics/wallpaper/pages/bones/boreanaz-bone.jpg

Velké fotky týmu

27. března 2008 v 14:14
http://www.tvcrazy.net/tvclassics/wallpaper/pages/bones/bones-cast.jpg
http://www.tvcrazy.net/tvclassics/wallpaper/pages/bones/bones-tv.jpg

Extra fotka Seeleyho Bootha

27. března 2008 v 14:10
Obrázek “http://www.telefilmzone.it/imgImmagini/Attori/DavidBoreanaz/david17.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Tamara Taylor

16. července 2007 v 14:59
Camile Saroyan

Stala se vedoucí týmu. S Brennanovou jsou pořád na ostří nože, protože Brennanová má svůj vlastní názor, kterým se netají a je hodně upřímná. Na rozdíl od Temprance chce Camile hlavně aby byli zločinci potrastáni, a je jí jedno, jestli vyjde najevo úplná pravda nebo jen částečná. Specializuje se na maso a svaly, ne na kosti. Je to v podstatě patoložka. Měla vztah se Seelym, a v jednom z minulých dílů (byl to ten, jak se Seeley vyspal s jeho bývalou přítelkyní, Rebecou) se s ní opět vyspal. Několik dílů s ním pak chodila, ale potom se z rozumových důvodů rozešli. Bylo to proto, aby se navzájem neohrožovali tím, že by mezi nimi byl jiný než pracovní vztah. V jednom z dílů ji totiž jeden masový vrah skoro zabil (otrávil), a to jen proto, že na ni Booth tlačil, aby rychleji otevřela lebku ženy toho vraha (tedy bez rentgenových snímků), díky čemuž se na ni vyvalil jedovatý prášek, který tam ten vrah schoval (s tím, že na ni Booth bude tlačit, počítal - byla to tedy jeho vina, a ne Boothova), a ona byla v nemocnici, kde mysleli, že umře. Jediný, kdo věděl, co je to za prášek, byl ten vrah, který to nechtěl prozradit. Nakonec se z toho Camile dostala, ale s Boothem se rozešli kvůli bezpečnosti všech v týmu i své vlastní.
Je důsledná, a žádá, aby šlo všechno přes ní, díky čemuž je na ní dost lidí, dost často naštvaných (a ona na ně), jelikož na to pořád všichni zapomínají a domlouvají se většinou jen mezi sebou. Přes to všechno je to správná žena. Momentálně zaměstnala Zacka jako soudního antropologa Jeffersonova ústavu.

Michaela Conlin

15. července 2007 v 20:36
Angela Montenegro

Angie je mimořádně schopná žena. Je to pravděpodobně Temprancina nejlepší kamarádka. Angelu bychom pravděpodobně nezařadili k Zackovi a Jackovi jako mimořádně chytrou osobu s vysokým IQ, ale do řad umělců, ještě ke všemu mimořádně nadanou malířku. V týmu se soustřeďuje na rekonstrukce obličejů i postav obětí za pomoci speciálního přístroje. V soukromém životě měla mnoho partnerů, dalo by se říci na jednu noc, je totiž dost dobrá ve vybírání milenců, kteří se "nějak" zapletou se zločinnými případy, které její tým vyšetřuje, a tak jí žádný vztah moc dlouho nevydržel. O její rodině se toho moc neví, jedině snad známe jejího otce. Byl v díle, kdy uvízli v laboratoři o Vánocích a v díle Angeliny plánované svatby. S Jackem jsou si blízcí, první rande jsme mohli vidět v díle o malé miss, kde byli s Jackem na houpačkách. Poté mu Angela řekla, že spolu nemůžou chodit kvůli důsledkům možného rozchodu, ale pár dílů na to byl Jack zaživa pohřben a když ho zachránili, dali se zase dohromady. Jack ji později požádal o ruku - nejdřív mu řekla ne, ale v průběhu dílu si to rozmyslela. V posledním díle druhé řady se chtěli vzít, ale bohužel zjistili, že Angela je už vdaná.

Emily Deschanel

28. června 2007 v 14:48
Temprance Brennan

Doktorka Brennanová je základ celého institutu. Je posedlá pravdou a touhou potrestat ty, kteří zavinili smrt těch, kteří se jí dostanou na stůl. Je velmi chytrá. Nesnáší psychologii a vyrůstala v dětském domově a u pěstounů. Jednou se Camila zeptala Bootha, co by se stalo, kdyby ji vyhodila. Booth jí řekl, že s ní by odešli všichni včetně něj. Mají ji tedy všichni rádi. Je to parťačka Seeleyho Bootha, se kterým jsou si velmi blízcí. Její nejlepší kamarádkou je pravděpodobně Angela, která ji v rámci možností i rozumí. Brennanová je specialistka na kosti, na kterých už není maso. Ráda by dostala pistoli, ale protože má záznam v rejstříku, není to možné. Pouze občas, když jdou do terénu, jí Booth pistoli půjčí. Kůstka, jak jí Booth říká, se seznámila s agentem Sulivenem, Sulim. Dala se s ním dohromady, ale o pár dílů později odjel na rok do Karibiku na své lodi. Sice chtěl, aby s ním jela, ale ona neodjela. Podle vysvětlení Boothova psychologa to nebylo kvůli svým závazkům k Seeleymu, ale kvůli tomu, že není schopná vést "flákací" život, který by jí na Suliho jachtě jistě čekal. Zůstala tedy v Jeffersonově institutu, kde si dál identifikuje mrtvoly a pomáhá Boothovi dopadnout vrahy. V několika posledních dílech se vyskytuje i její dříve nenáviděný bratr, a později také otec, který je po plastické operaci a po změně jména.

Eric Millegan

25. června 2007 v 17:50
Zack Addy

Je to velmi chytrý, mimořádně inteligentní člověk s vysokým IQ. Jeho oborem v laboratoři doktorky Brennanové je specializace na určování příčin smrti a na identifikaci obětí. Do Brennanové je asi zamilovaný, není před ní totiž schopný vyjádřit svůj názor. Navzdory svému nadání zprvu nedokončil žádný započatý doktorát. Teprve ve druhé sérii si jeden dodělal, protože mu Goodman ztrpčoval roli asistenta. Chtěl totiž, aby se rozvíjel a nedělal jen asistenta Brennanové. Po dokončení jeho doktorátu ho chtěl vyhodit, aby si našel lepší a zajímavější zaměstnání. Brennanová ho tam ale chtěla nechat. Tvrdila, že je Zack důležitou součástí týmu. Zack tedy pokračoval v práci asistenta. Potom si udělal další, ale Camille ho tam nejprve nechtěla, protože tvrdila, že nevypadá zodpovědně a reprezentativně, a že by nedokázal všechny přesvědčit o své pravdě u soudu. Zack, který tam moc chtěl zůstat poprosil Angelu, aby mu pomohla něco udělat se svým zevnějškem, aby vypadal podle Camileiných představ. Ta mu ostříhala vlasy, oblékla ho do obleku s kravatou a naučila ho, jak se má chovat k vyšším lidem (když totiž dělal doktorát u rady, tak jeden z těch, kdo mu dávali otázky, se - podle Zacka - spletl, a Zack ho opravil, což bylo samozřejmě krajně nevhodné: přesto doktorát udělal). Teď pracuje jako soudní znalec pro Jeffersonův ústav.

David Boreanaz

25. června 2007 v 17:13
Seeley Booth

Je zvláštní agent FBI, který je parťákem doktorky Brennanové. Býval armádním odstřelovačem, pak se teprve přidal k FBI. Tým Brennenové nazývá Šprty, protože jsou všichni až moc chytří. Zatímco oni řeší případy pomocí věděckých technologií, on dává přednost kontaktu s lidmi v okolí oběti. Nesnáší, když mu někdo říká křestním jménem, a tak mu všichni říkají jen příjmením. Booth má s bývalou přítelkyní Rebeccou syna Parkera, kterého má moc rád. Míval pletky s Tessou, která je právnička. Také měl něco s Camillou, se kterou si (opět) začal. Jejich vztah trval několik dílů. Z několika posledních dílů je také patrné, že s doktorkou Brennanovou jsou si blízcí opravdu jako blízcí přátelé. V jednom z dílů je Zack přerušil, když se skoro začali líbat (když udělal doktorát). Kdo sleduje tento seriál pravidelně, jistě mu neujde, že mezi Temprance a Seeleym je zvláštní pouto, o kterém většina fanoušků doufá, že časem přeroste v lásku.

TJ Thyne

21. června 2007 v 19:05 | elle

Jack Hodgins

Je to entomolog, který má doktorát z několika přírodních věd. Také je to odborník přes brouky, rostliny, bahno, a hlínu (i když tento pojem nemá rád). Hodgins byl zamilovaný do Angely, která k němu cítila totéž. V díle, ve kterém šlo o malou devítiletou holčičku, se poprvé políbili, a to na houpačkách, kam ji Jack vzal na rande. V následujících dílech se jí Hodgins vyhýbal, což Angelu štvalo. V díle, kde byl s Brennanovou uvězněn pod zemí v autě, se jí tam pod zemí přiznal, že Angelu strašně miluje (mimochodem - tím, že jí koupil parfém za 3000 dolarů, sobě i doktorce zachránil život). Nakonec se chtěli vzít, ale zjistilo se, že Angela už je vdaná. Nastaly problémy a oni se dokonce rozešli. Ještě se spolu několikrát vyspali, ale už se nikdy nedali dohromady jako dřív. Angela drží od té doby celibát, který porušila až s jedním z praktikantů v Jeffersonově institutu, Jack zřejmě vystřídal několik žen.
Málokdo dlouho věděl, že jedním z hlavních sponzorů Jeffersonova institutu je právě on.
 
 

Reklama